Presunúť na hlavný obsah

Plesové kabelky, ktoré vás očaria: Ktorý z týchto bálových detailov by ste si zvolili vy?

Móda

Prinášame vám inšpiráciu bálových kabeliek, ktoré sa dokonalo hodia k prichádzajúcej plesovej sezóne. Vyberte si trendy kúsky, ktoré potešia vaše módne cítenie a zažiarte aj vďaka týmto správne zvoleným doplnkom.

Okázalé, elegantné a honosné kabelky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej plesovej róby a zároveň sú dôležitým faktorom pri výbere vášho kráľovského looku. Stavte na trendy a nadčasové prvky, ktoré sa vymykajú prvoplánovým kúskom a zažiarte! V týchto z nich budete kráľovnou každého plesu.

Prečítajte si aj: Najväčšie módne trendy pre rok 2018: V hre sú žiarivé farby a netradičné strihy!

Odlesky zlatej

Zlatá patrí k vznešeným farbám, ktoré sa dokonalo hodia k plesovej sezóne. V spojení s čiernou vytvára krásnu kombináciu. Medzi moderné trendy patria aj rôzne motívy inšpirované romantizmom, ktoré vniknú celému kúsku akýsi kráľovský nádych.

Ohnivá červená

Ak sa chystáte zvoliť čierne plesové šaty, skvelou kombináciou bude práve malá kabelka v odtieňoch ohnivej červenej, ktorá rozžiari celkový look a dodá vám šmrnc. Tento výrazný kúsok môže byť ozvláštnený o zlaté detaily či rozličné materiály a vy budete patriť k najväčším hviezdam bálu.

Rovnaká potlač

Medzi aktuálne trendy patrí aj prvok, ktorý hrá tó v tóne a vytvára skvelý vzhľad. Reč je o kabelke s potlačou, ktorá ladí k zvyšku plesovej róby a pôsobí ako vytvorená z jedného materiálu. Je len na vás či stavíte na kvetinové vzory alebo jednoduchšiu verziu. 

Geometrické vzory

Zaujímavým trendom sú aj geomterické vzory v spojení s plesovými detailmi, ktoré pokojne môžete zvoliť aj k honosnej róbe. Kontrast elegancie a geometrie nás naozaj zaujal a preto nesmel chýbať ani v našom výbere trendy plesových kabeliek. Táto sa vyznačuje svojou jedinečnosťou a originalitou!

Inšpirujte sa: Vieme, aký look zvoliť na tohtoročný ples: Inšpirujte sa kolekciami svetoznámych návrhárov!

Metalické odlesky

Ako sme už mnohokrát spomínali, novinkami v tejt sezóne sú aj metalické odlesky, ktoré môžete využiť aj v súvislosti s plesovými doplnkami. Táto mini kabelka v metalických odtieňoch sa síce vymyká prvoplánovým plesovým kabelkám no zaručene spadá do kategórie nadčasových a moderných prvkov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus