Presunúť na hlavný obsah

Klementína Tomrecaj nie je len kontroverzná návrhárka, ale aj sexi kráska: Takto si svoju figúru udržuje vo forme

Slovenské celebrity

Kráska, ktorá spoločne s Milanom Švingálom založila módnu značku Factory WTF, sa naozaj v prípade svojej postavy nemá za čo hanbiť. Je za ňou však skutočne tvrdá práca.

Miluje jogu

Okrem času, ktorý Klementína strávi v posilňovni, kde sa venuje kardiu, ale aj tvrdému tréningu, našla svoje zaľúbenie v krásnom a ušľachtilom cvičení menom joga. Je známe, že tento druh športu je neuveriteľne skvelým pomocníkom, hlavne čo sa týka svalovej flexibility a pružnosti. Keďže je Klementína neustále v pohybe a nechce byť v žiadnom zo svojich športov akokoľvek obmedzovaná, správne ponaťahovanie svalov je u nej prioritou číslo jedna.

Inšpirujte sa: Slovenská značka Factory WTF?! otvorila obchod v Bory Mall: Nenechajte si ujsť ich kolekciu!

Už viackrát na svojich sociálnych sieťach prezentovala fakt, že sa športu, a hlavne joge, venuje aj počas svojich ciest v zahraničí a v žiadnom prípade nevynechá ani jednu hodinu, ktorú by mohla poctivo stráviť cvičením.

Základom je však i strava

Dávno je známe, že okrem cvičenia všetkému prospieva správna strava. A práve na tú si mladá kráska dva obzvlášť pozor. Nielen doma, ale aj počas cestovania dáva vždy neuveriteľný dôraz na to, čo za potraviny si vkladá do úst a nedá dopustiť na tú najvyššiu kvalitu. Predsa len, práve to, čo jeme, sa ako prvé odrazí na našom tele a pokožke.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto sexi Slovenky začali svoj rok naozaj exoticky: Magda Šebestová či Dara Rolins ukázali bezchybné figúry!

Preto Klementína aj v prípade hriešnych chúťok na sladké, zvolí radšej zdravšiu formu v podobe jogurtu či misky ovsenej kaše. Vždy je totiž dôležité, v akej podobe a v akom množstve prijmete potrebné sacharidy. Nie je totiž cukor ako cukor a Klementína to dobre vie. Aj keď totiž dostala krásnu postavu do vienka, nezabúda sa o ňu patrične starať a udržiavať ju v skvelej forme. Predsa len, ako modelka a návrhárka, musí pôsobiť skutočne ukážkovo, nemyslíte?

Páči sa Vám Klementínina postava?

spolu hlasovalo 165 ľudí

Áno
119
Nie
46

- Najčítanejšie -