Presunúť na hlavný obsah

Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Feminity

Modelka a mama dvoch detí Andrea Verešová vyzerá vo svojich 37 rokoch absolútne úžasne. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že je z roka na rok očarujúcejšia. Podarilo sa nám odhaliť, čomu za to táto žena vďačí.

Neprehliadnite: Na túto diétu nedá známa mama dvoch detí dopustiť: Za dokonalé telo vďačí najmä jedálničku

Známa kráska sa môže aj po dvoch pôrodoch pochváliť dokonalou postavičkou a vypracovaným telom. Nič však nie je zadarmo. A Andrea si to veľmi dobre uvedeomuje. Preto sa snaží robiť maximum, aby sa udržala v bezchybnej forme. Modelka trikrát do týždňa ”maká” vo fitku, behá a miluje jógu. Na tú nedá dopustiť. 

K tomu všetkému si veľmi dobre uvedomuje, že aj strava je kľúčová. Je zastankyňou toho, že striedmosť je základom úspechu. V podstate si dopraje všetko na čo má chuť, no s mierou. Rokmi a akýmsi prirodzeným životným vývojom, si však osvojila zdravé stravovacie návyky.  Práve tomu vďačí za postavu bohyne.

Krásna modelka je vždy tip top upravená. A pokožku má absolútne dokonalú a bez najmenšej chybičky. Hebká, svieža pleť je pre ňu veľmi dôležitá. Andrea vie, že pre jej dosiahnutie je nevyhnutný skvelý pitný režim a dostatok spánku. Preto na tieto dve veci nedá dopustiť. A nech sa deje čokoľvek, neľahne si do postele bez toho, aby sa odlíčila. 

To že vlasy sú korunou krásy netreba ani hovoriť. A sympatická brunetka sa može pochváliť skutočne perfektnými vlasmi. Tie jej závidí nejedna z nás. Hoci sama tvrdí, že hustá a žiarivá ”hriva” je skôr výsledkom genetiky, nedá dopustiť na výživné vlasové rituály, séra a masky. Veď kráse treba sem tam dopomôcť, to je jasné, no nie? 

Prečítajte si: Prince George a jeho list pre Santu je tá najúprimnejšia vec, čo dnes uvidíte: Na Vianoce si prosí len jediný darček!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus