Daniela a Veronika Nízlové majú ukážkové postavičky: Vieme, čo stojí za ich sexi krivkami

Krásne sestry Nízlové sa pýšia ženskými postavami, ktoré pôsobia vyšportovane a zároveň sexi. Prezradili nám, v čom spočíva ich jedálniček.

Daniela aj Veronika majú skutočne závideniahodnú postavu

Daniela aj Veronika majú skutočne závideniahodnú postavu

Zdroj: Instagram.com/twiinsmusic

Veľa povinností a ťažké jedlá nejdú dokopy

Veronika aj Daniela sú skutočne vyťažené a ako samé tvrdia, ťažké jedlá u nich preto neprichádzajú absolútne do úvahy. Zbytočne by ich unavili a ony by sa tak nevedeli sústrediť na svoju prácu. Skutočne však milujú veľa zeleniny, biele syry, chudé mäso a hlavne polievky.

Prečítajte si aj: Dokonalá premena známej moderátorky: Zistili sme, čo tejto Slovenke najviac pomohlo k postave bohyne!

Aby sa ale nepovedalo, raz do týždňa, snáď keď majú trošku voľnejšie, doprajú si aj niečo ťažšie, ako napríklad bryndzové halušky, či segedínsky guláš alebo sviečkovú na smotane.

Raňajky sú základ

Pre obe sestry sú veľmi dôležitou súčasťou dňa práve raňajky. Vo väčšine prípadov ich tvorí biely jogurt s medom, škoricou a chia semienkami. Tak poľahky zaženú chuť na sladké. V prípade, že si doprajú slaný variant, poobedné maškrtenie vyriešia ovocím. Čokoládu ani cukríky nemajú dvakrát v obľube, striktné však na seba príliš nie sú. Ak majú na niečo chuť, pokojne si to doprajú, avšak v primeranom množstve.

Nenechajte si ujsť: Slovenkám nechýba štýl ani v zime: Soňa Skoncová vždy za krásnu, Alena Pallová nedá dopustiť na tento doplnok!

Odolať však nevedia jednej veci

Aj tieto krásky však poznajú niečo, čomu nevedia odolať za žiadnych okolností. Vraj ak by sme pred ne postavili babičkine buchty či moravské koláče, vedeli by zjesť celý plech. Nuž čo, každý máme predsa určité chúťky, ktoré sa len veľmi ťažko ovládajú. Ani duo Twiins nemôže byť tak úplne dokonalé a občasné zhrešenie predsa nie je na škodu.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Očarujúca Mária Čírová a jej najkrajšie momenty: V rozhovore nám odhalila kúzlo Vianoc

Základom je zostať v pohybe

Obe sestry priznali, že sa stále snažia prijaté kalórie určitým spôsobom vybiť. Či už je to tancom počas vystúpení alebo návštevou fitness centra. Pravidelné cvičenie im však kvôli časovej vyťaženosti nevychádza úplne podľa ich predstáv, nudiť sa však určite nenudia a spaľujú počas celého dňa svedomite.

Páči sa vám jedálniček úspešného sesterského dua?

Áno
30
Nie
222
Hlasovalo: 252

Foto:
Instagram.com/twiinsmusic, instagram.com/danielatwiins
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba