Presunúť na hlavný obsah

Bývalá misska nikdy nevyzerala lepšie: Musela sa vzdať tohto všetkého, aby získala dokonalú postavu a čistú myseľ

Feminity

Úspešná kráska Martina Grešová má naozaj veľmi slušne rozbehnutú kariéru. Svoju vášeň k móde premenila na vlastný biznis a navrhuje priam dokonalé modely šiat. To však ani zďaleka nie je všetko. Martina snáď nikdy nevyzerala lepšie. Nám sa podarilo odhaliť, čo je za tým!

Prečítajte si: Ako nosiť kučery a pôsobiť nezameniteľne sexi: Prinášame vám pár tipov ako nato!

1.vicemiss Miss Universe 2012 sa po skončení súťaže krásy, rozhodla ísť  iným smerom, ako by sa očakávalo. Sympatická kráska sa nikdy netajila svojou vášňou k móde a pekným veciam.

Práve preto sa rozhodla navrhovať vlastné modely šiat, ktoré sú naozaj výnimočné a jedinečné. Jej kúsky v sebe nesú nádych elegancie, minimalizmu a využite ich na akúkoľvek príležitosť. 

Okrem založenia vlastného biznisu však brunetka prešla aj osobnostnou zmenou. Nikdy totiž nevyzerala lepšie ako teraz. Pýtate sa, čo je tajomstvom jej dokonalej pleti a skvelej postavičky?

Martina tvrdí, že stačí v živote zmeniť tri zásadné veci. Jej pomohlo práve toto: 

1. Zbavte sa falošných, závistlivých a neprajných ľudí vo svojom okolí.
2. ”Vysaďte mlieko a mliečne výrobky, no moja pleť bola katastrofa. Budila som sa opuchnutá, naliata. Ak strava, tak mäso a zelenina. Mliečne výrobky len raz za čas. Dám si pizzu aj burger, všetko s mierou, no mliečne výrobky len málo.”
3. ”Nejem cukor a môžem povedať, že to bolo top rozhodnutie môjho života. Žiadne sladkosti, čokolády, nutelly, palacinky. Nič, kde je cukor. Ak mám chuť na sladkosť, kúpim si čokoládu s brezovým sirupom, ktorá má nízky glykemický index a moje telo sa nezblázni. Ak vysadíte sladkosti, po mesiaci a pol na ne ani nepomyslíte, to vám garantujem,” hovorí Martina. 

Sama tvrdí, že sa nikdy necítila lepšie. A hoci aj predtým vyzerala dobre, dnes sa môže vďaka týmto trom bodom, pochváliť naozaj sexi figúrou a bezchybnou pleťou.

Čo poviete, za vyskúšanie to stojí, no nie? 

Neprehliadnite: Patrícia Vittek pri svojich dcérach doslova mladne: Vyzerá ako ich staršia sestra a takto si spolu užili Vianoce

Diskusia k článku

comments powered by Disqus