Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé telo nie je zadarmo: Aké cviky robí v posilňovni Andrea Verešová či Ivana Gáborík Surovcová?

Feminity

Snívate o dokonalej figúre a v tichosti závidíte perfektné postavičky našim známym kráskam? Nič však nie je zadarmo a makať na sebe musí aj Andrea Verešová, Ivana Gáborík, či Dominika Ducová.

Prečítajte si: Na túto diétu nedá známa mama dvoch detí dopustiť: Za dokonalé telo vďačí najmä jedálničku

Známe krásky musia vždy vyzerať dokonale. Paparazzi fotografi totiž len striehnu, kedy ich môžu zachytiť v nejakej nelichotivej situácii. Možno aj práve preto, aby takýmto situáciám tieto ženy predišli, pravidelne na sebe makajú. A vyzerajú naozaj božsky, dokonca aj bez make - upu a vo fitku.

Tanečníčka Ivana Gáborík patrí k milovníčkam zdravého životného štýlu a pohyb jej rozhodne nie je cudzí. Okrem tanca trávi hodiny vo fitku. Najnovšie sa dala na pomalé precízne pohyby s činkami, ktoré pomáhajú vytvarovať tieto partie. Nedá však dopustiť na beh na čerstvom vzduchu, ktorý zároveň prospieva aj pri iných zdravotných ťažkostiach. 

A výsledok rozhodne stojí za to. Táto kráska totiž právom patrí k ženám s najkrajším telom v slovenskom showbiznise. Ivana vyzerá vo všetko skvele.  S takým telom sa niet ani čomu čudovať.

Mama dvoch detí Andrea Verešová, vyzerá z roka na rok pôvabnejšie. 37-ročná kráska má postavičku, akú jej môžu závidieť aj násťročné slečny.  Modelka si však veľmi dobre uvedomuje, že nič nie je zadarmo. Miluje pohyb a bez pravidelného cvičenia si svoj život nedokáže predstaviť. Andrea pravidelne okrem behu robí drepy, výskoky a nezabúda ani na posilňovanie svalov rúk.

Andrea je rozhodne dôkazom toho, že aj mama dvoch detí môže mať telo bohyne. Stačí k tomu len pevná vôľa a občasné sebazaprenie.

Nádherná raditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková šport zbožňuje. Je o nej známe, že jej dodáva energiu a životný esprit. Hodiny strávené vo fitku tak neberie ako povinnosť, ale istú formu relaxu. 

Má absolútne perfektne vypracované telo, ani gram tuku navyše a kocky na bruchu. Karolína je v top forme a je na to nej aj neskutočne vidieť. Doslova žiari. 

Dokonalým lookom sa môže pochváliť aj Dominika Ducová, moderátorka z Fashion TV. Exotická kráska na sebe veľmi tvrdo pracuje. Vie, že kráse občas treba dopomôcť a dokázala, že hodiny driny naozaj vo výsledku stoja za to. Má osobného trénera, ktorý jej ušil cviky presne na mieru. Dvakrát do týždňa tak na sebe pracuje vo fitku pod dozorom, medzitým si občas zabehá, ide s kamarátkou na tabatu, prípadne na jógu. Dominika jednoducho vie, že bez pohybu to nejde. 

Musíme uznať, že tejto kráske to naozaj neuveriteľne pristane. 

Neprehliadnite: Diana Hágerová vyzerá po pôrode dcérky, absolútne perfektne: Vieme, vďaka čomu je opäť ako prútik

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus