VIDEO: Slovenky v luxusných outfitoch: Romana Škamlová ako bohyňa, omladnutá Adriana Kmotríková a ďalšie

Naše krásne ženy sa pred pár dňami zúčastnili exkluzívneho otvorenia butiku s hodinkami a musíme uznať, že im to opäť raz pristalo. Pozrite si atmosféru a výber tých najlepších outfitov.

Slovenky sa ukázali v exkluzívnych kúskoch

Slovenky sa ukázali v exkluzívnych kúskoch

Zdroj: Ján Zemiar

Štvrtok večer patril otvoreniu butiku s hodinkami, ktoré si nenechali ujsť ani známe tváre slovenského a tiež českého šoubiznisu. Pozrite sa, ako im to počas večera pristalo.

FEMINITY TV: Exkluzívny pohľad na atmosféru, ktorá prevládala počas otvorenia nového butiku

Romana Škamlová

Bývalá miss, mama a dnes aj podnikateľka Romana Škamlová vyzerala skutočne zaujímavo. Zvolila si ako jedna z mála biele šaty, v ktorých pôsobila ako bohyňa. Zaujímavý strih a priesvitná látka dodali šatám šmrnc a eleganciu.

Mohlo by vás zaujímať: Atraktívna Romana Škamlová a jej odvážne outfity: Vie, ako byť sexi a štýlová zároveň

Veronika Vágnerová Husárová

Ďalšia z bývalých missiek Veronika Vágnerová Husárová predviedla svoju štíhlu postavu v jednoduchých čiernych šatách, ktoré rafinovane dotvorila kožušinovým kabátom a jednoduchými lodičkami.

Adriana Kmotríková

Moderátorka spravodajstva Adriana Kmotríková vyzerá zo dňa na deň lepšie a hlavne mladšie. Bielo-čiernou kombináciou šiat nič nepokazila a vyrovnané vlasy jej veľmi pristali.

Barbora Franeková

V čiernej prišla aj bývalá misska Barbora Franeková, ktorá však zvolila pánsky štýl a nohavice. Pôsobila jednoducho, elegantne a žensky.

Eva Verešová

Bývalá miss a jedna zo sexi ryšaviek Eva Verešová zvolila jemný dievčenský štýl šiat, ktorý netradične doplnila mohutnejšími topánkami. Od prítomných dám sa určite odlíšila.

Karolína Čičátková

Ani moderátorka Karolína Čičátková si otvorenie predajne nenechala ujsť a ona sama sa objavila v bielej blúzke, ktorú príjemne dotvorila zvonovými nohavicami. Karolíne to takto pristalo.

Zuzana Kanisová

Uznávaná módna stylistka Zuzana Kanisová vyzerala ako vždy elegantne a štýlovo. Tentokrát dala prednosť lesklým kúskom, hoci čiernej farbe zostala verná naďalej.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko a bývalá misska Karolína Chomisteková si rovnako ako aj iné dámy zvolila čierne šaty, ktoré zvýraznili jej ženské krivky.

Kristína Kormúthová

Od prítomných dám sa odlíšila bývalá moderátorka Kristína Kormúthová, ktorá prišla na otvorenie vo výraznom žltom saku, ktoré netradične skombinovala s teniskami.

Jasmína Alagič

Moderátorka Fashion TV Jasmína Alagič sa ukázala v naozaj zaujímavých šatách, v ktorých zvýraznila svoju štíhlu postavu.

Prečítajte si: Viete, ktorá slovenská herečka nápadne pripomína Juliu Roberts? Ich úsmevy hovoria za všetko

Dominika Ducová

Ani ďalšia tvár Fashion TV nezaostávala a predviedla šedo-čiernu kombináciu, ktorá jej pristala a zároveň sa vďaka nej odlíšila.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová prišla v skutočne exkluzívnom outfite, v ktorom vyzerala žensky a predpokladáme, že sa v ňom cítila veľmi pohodlne. Pozrite, na čo stavila tentokrát.

Ktorej zo Sloveniek to podľa vás najviac pristalo?

Romana Škamlová
105
Veronika Vágnerová Husárová
57
Adriana Kmotríková
212
Barbora Franeková
70
Eva Verešová
14
Karolína Čičátková
24
Zuzana Kanisová
21
Karolína Chomisteková
50
Kristína Kormúthová
26
Jasmína Alagič
74
Dominika Ducová
13
Gabriela Drobová
8
Hlasovalo: 674

Foto:
Ján Zemiar, Profimedia, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba