Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 čísel spojených s vaším vzťahom vám napovie, či spolu zostanete: Zistite, ako ste na tom s partnerom

Partnerské vzťahy

Veríte v skutočnú lásku, no nechcete nič nechať na náhodu. Pozrite sa, čo na to hovoria vaše osudové čísla.

Stačí ak spočítate toto...

Nie je v tom naozaj žiadna veda. O tom, či sa spoločne s partnerom k sebe hodíte a ako veľmi ste na seba naviazaní, hovorí už samotných päť čísel spätých s vaším vzťahom. Nehovoríme o ničom inom, ako o dátumoch vášho narodenia, o mesiaci  v ktorom ste sa stretli, o tom, v ktorom ste si povedali, že ide o niečo vážne a o mesiaci v roku, kedy ste urobili prvé vážne rozhodnutie.

V prípade, že ste sa narodili 24.6.1985 a váš partner  15.5.1984, spoznali ste sa v máji (prislúcha mu číslica 5), dali ste sa dokopy v auguste (prislúcha mu číslica 8) a prvé rozhodnutie ste urobili v septembri (ktorý si nesie číslicu 9), vypočítate svoje magické číslo takto:

2+4+6+1+9+8+5+1+5+5+1+9+8+4+5+8+9=90

9+0=9

Vaše osudové číslo je 9.

Jednotkou sú opatrné páry

Do ničoho nejdú po hlave, všetko si dvakrát premyslia a na vzťahu im záleži viac, ako na hocičom inom. Páry, ktorých spoločným číslom je 1, vydržia spolu hlavne vďaka svojej rozvážnosti a schopnosti nehrnúť sa do rozhodonutí a vecí okamžite a presne v minúte, kedy sa im naskytnú.

Inšpirujte sa: To najhoršie, čo sa vám v živote stalo, sa môže napokon ukázať ako požehnanie: Na prahu kolapsu mi toto otvorilo oči

Dvojku majú tí, čo neriešia

Buď to vyjde alebo nie. Takto premýšľajú ľudia, ktorí sú spoločne v páre, ktorému kraľuje číslo 2. Nemusia mať všetko premyslené a už tobôž nie do úplných detailov. Aj svoj vzťah berú tak trochu ako experiment. Buď to vyjde alebo sa v budúcnosti stretnú s niekým, kto sa k nim hodí oveľa viac.

Trojka patri tradičným

Nemožno vybočiť zo zaužívaných tradícií. Ani v profesnom živote a tôbož nie v tom súkromnom. Takto premýšľajú páry s trojkou. Ich šťastie závisí od toho, ako veľmi sa obaja budú schopní prispôsobiť zaužívanej rutine a tomu, ako by sa veci mali po správnosti robiť. Ak čo i len jeden bude mať chuť vybočiť, môže dojsť k hádkam.

Štvorku preferujú verné partnerstvá

Nevera pre štvorky skutočne znamená koniec. Preto je takýto zväzok možný len v prípade, že majú obaja partneri v otázke zahýbania úplne jasno. V prípade, že na niečo podobné ani len nepomyslia, má ich vzťah obrovský potenciál. Všetko však preveria až roky a životné situácie.

Mohlo by vás zaujímať: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

Päťka je o večných zaľúbencoch

Nikdy sa od seba neodtrhnú a veria, že ich láska prežije všetko. Takéto pocity majú partneri, ktorých charakterizuje číslo 5. Večne zamilovaní a jediné, čo im dáva zmysel je ich vzájomné porozumenie a láska. Práve tá je pre nich tou njväčšou predispozíciou do budúcna. Stabilný vzťah založený na citoch je totiž to, k čomu väčšina párov ašpiruje.

Šestka to bude mať zložité

Občas budú chcieť od života niečo iné, a to niečo ich môže postupom času rozdeliť. Ak nebudú schopní robiť obrovské kompromisy a nebude im na tom druhom dostatočne záležať, ich vzťah sa postupom času môže dostať do obrovskej krízy.

Partnerstvá so sedmičkou veria spontánnosti

Neplánujú, neriešia a užívajú si každý jeden deň bez toho, aby s určitosťou vedeli, či ešte zajtra budú spolu. Pre niekoho malicherné, pre nich životný štýl. Ak budú obaja rovnako šťastní, je možné, že nakoniec dĺžkou svojho vzťahu predbehnú aj niektoré rozvážne páry s presnou víziou.

Nenechajte si ujsť: Jednej veci sa muži boja po tom, čo zmenia svoj status na ženatý: Takéto správanie ich polovičky im naháňa strach

Osmičkoví sa musia vyhnúť sklamaniu

Ak sa raz popália, neodpustia. Tí, ktorým vyšla osmička, sa nevedia cez úskalia vo vzťahu jednoducho preklenúť a majú problém veriť, že ich vzťah ešte niekedy bude rovnaký. Aj preto sa musia vyhnúť akýmkoľvek konfliktom, ak chcú so svojím vzťahom rátať do budúcna.

Devina bude vždy bojovať

Vzťahy nie sú ľahké a ani nikdy neboli. Tí, ktorí sa však dali dokopy pod číslom deväť, to berú ako výzvu. Nič predsa nie je jednoduché a tie najlepšie veci sa nedostávajú zadarmo. Aj preto je pre nich vzťah neustály boj, ktorý im však stojí za to.

Veríte na to, že týchto 5 čísel určuje šťastie vášho vzťahu?

spolu hlasovalo 215 ľudí

Áno
11
Nie
204

- Najčítanejšie -