Presunúť na hlavný obsah

Prísne pravidlá kráľovskej rodiny nepustia: Tohto všetkého sa musela Meghan Markle ako princezná vzdať

Feminity

Hoci život v kráľovskej rodine vyzerá na prvý pohľad absolútne rozprávkovo, má aj menej svetlé stránky. Svoje o tom vie aj Meghan Markle. Ako manželka princa sa musela totiž mnohých vecí vzdať.

Protokol jednoducho nepustí. A svoje o tom vie aj krásna Meghan Markle. Ako novopečená členka kráľovskej rodiny totiž musí dodržiavať veľmi prísne pravidlá a zásady. Pozrite sa, čoho sa okúzľujúca brunetka musela chtiac - nechtiac vzdať. 

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca sesternica Williama a Harryho: Amelia Windsor si razí cestu vo svete modelingu, málokto pozná jej pôvod

Správanie podľa etikety

Meg­han sa musí sprá­vať re­pre­zen­ta­tívne a dodržiavať zásady kráľovskej rodiny. Ešte pred vstupom do manželstva s princom Harrym sa musela naučiť etiketu, základy sebaobrany a dokonca taktiku ako sa zachovať v krízových životných situáciách. 

Nesmie vyjadrovať politické názory

Aj keď kedysi bola táto sympatická kráska známa svojimi jasnými politickými názormi a verejne obhajovala feminizmus, odkedy sa stala vojvodkyňou, na toto môže zabudnúť. Kráľovská etiketa prísne zakazuje komentovať politiku a dokonca jej členovia majú zákaz hlasovať vo voľbách. 

Koniec hereckej kariéry

Talentovaná herečka sa musela vzdať svojej dobre našliapnutej hereckej kariéry, aby sa mohla naplno venovať povinnostiam spojenými s kráľovskou rodinou.

Sociálne siete sa pre ňu stali tabu

Počas svojej hereckej kariéry bola Meghan veľmi aktívna aj na sociálnych sieťach. To je však už tiež minulosťou. Svoj účet si musela zrušiť a všetky fotografie uverejňuje len Buckinghamský palác. 

Bozky iba v súkromí

Nežnosti, lásku a náklonnosť si Meghan a Harry môže vyjadrovať len mimo zrakov ostaných. Protokol to na verejnosti prísne zakazuje. 

Bábätko musia mladomanželia odložiť

Aj keď sa môže zdať, že mať dieťa hneď po svadbe, by bolo pre mladý pár ideálne, opak je pravdou. Kráľovná Alžbeta II. totiž odporučila mladému páru ešte počkať. Dôvodom je ich spoločná návšteva Tichomoria, kde budú kráľovnú sprevádzať. No a údajne by sa nehodilo, ak by mala Meghan v tomto čase ranné nevoľnosti.

Prečítajte si tiež: Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

- Najčítanejšie -