Presunúť na hlavný obsah

Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

Zahraničné celebrity

Na prvý pohľad udrie do očí, že modelka Kendall Jenner je v niečom iná než jej staršie či mladšia sestra. Ako jediná totiž ešte nepodstúpila žiadnu drastickú či viditeľnú zmenu svojho vzhľadu a riadi sa v oblasti krásy heslom menej je viac. Toto sú jej dôvody...

Ako jediná z rodiny neľahla pod nôž, nemá napichané pery ani sa vyzývavo nelíči

Pokiaľ ide o členky rodiny Kardashan-Jenner, od matky Kris až po najmladšiu dcéru, Kylie, s výnimkou Kendall, všetky už podstúpili nejaký ten botox, implantáty a pod. Hoci stále existujú veci, o ktorých bulvár len špekuluje, ako napríklad slávny zadok Kim Kardashian, o ktorom sa stále presne nevie, či je výsledkom cvičenia a prírody alebo výsledkom šikovných rúk plastického chirurga, je dnes už viac než isté, že všetky majú na svojom tele niečo neprirodzené. Dokonca aj „malá“ Kylie, sa nakoniec priznala k napichaných perám, hoci najskôr to popierala. Tak sa zdá, že Kendall je jediná, ktorá ešte neľahla pod nôž, nedala si zväčšiť ani pery ale sa ani vyzývavo nelíči. 

Mohlo by vás zaujímať: Prečo sa ženy na svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Kendall nesleduje všetky rodinné zákony, ani keď príde reč na krásu

Pokiaľ ide o krásu, Kendall má jasno v tom, ako chce vyzerať alebo sa líčiť.  Viedlo ju k tomu hneď niekoľko dôvodov. Najskôr obdobie dospievania, keď sledovala, ako si jej sestry zakladali vlastné prvé make-up línie. Na margo toho pre magazín Glamour povedala, že rozhodne nesleduje všetky rodinné zákony: „Moje staršie sestry chodili ako tínedžerky do školy, kde sa učili robiť make-up. Ich otec ich tam poslal, keď začínali so svojím vlastným make-upom, aby nevyzerali ako ostatné bláznivé tínedžerky, ktoré nevedia čo robia. Tak moje sestry mali vždy dobré tipy. Ako som rástla, Kim trávila väčšinu času v kúpeľni a Kylie ma stále prosila, aby som jej urobila make-up. Ale neviem či je ich štýl make-upu moja vec. Nepoužívam ich výrobky na pery práve tak ako nosím moju Estée Lauder farbu,“ priznala so smiechom Kendall, ktorá je už nejaký ten rok tvárou spomínanej kozmetickej značky Estée Lauder. 

Čítajte tiež: VIDEO: Ranná 2-minútová rutina najlepšie platenej modelky sveta: Ako to robí Kendall Jenner, že vyzerá tak dobre? 

Moment, odkedy sa v kráse riadi tvrdením „menej je viac“

Ako Kendall prezradila ďalej, keď začala chodiť na červený koberec, asi pred 6-rokmi, začala aj s make-upom a vlasmi: „Skutočne som bola zbláznená do čiernych očných tieňov. Ale jeden make-up artista mi vtedy povedal „nie, nie, nie, menej je viac, si mladá, mala by si byť definitívne viac prirodzená“. A odvtedy je to vo mne zakorenené, milujem „menej je viac“.“ 

Neprehliadnite: Ostro sledovaná Kendall Jenner vie, aké plavky jej nesmú chýbať toto leto: Inšpirujte sa jej výberom

Aj keby chcela, zmluva nepustí

Pravdou je však aj to, že ako svetová topmodelka, ktorá je momentálne aj najlepšie platenou modelkou sveta a v kurze ako nikdy predtým, má Kendall vo svojich zmluvách s prestížnymi kozmetickými spoločnosťami aj prísne zakotvené pravidlá. Jedným z nich je aj to, aby ničím nenarušila svoju prirodzenú krásu. Samozrejme, že je pochopiteľné, že Kendall nemá v pláne ohroziť svoju kariéru ani sledovať trendy jej rodiny, čo sa týka krásy. Má v pláne jednoducho ostať sama sebou aj navonok a robí dobre, pretože ju to odlišuje od zvyšku jej rodiny, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe