Presunúť na hlavný obsah

Muž, ktorý vás miluje, neurobí toto ani po rokoch: Všimnite si detail, ktorý odhalí, či je v jeho živote nová žena

Partnerské vzťahy

Vo vzťahu prechádzame rôznymi etapami, no jedna vec je pre mužov dôležitá stále. Asi už tušíte, o čo presne ide, a nie je na tom nič zlé.

Veľa žien je v domnienke, že mužov zaujíma len to jedno. Napriek tomu, že to nie je stopercentná pravda, platí, že je to v ich živote veľmi dôležité. Pokiaľ ste vo vzťahu, môže vás častá periodicita vášho milostného života len tešiť. Pre ženu môže byť len a len príjemné, keď sa mužovi páči aj fyzicky. Samozrejme, musíte mať istotu, že s vami nie je len pre to jedno. 

Ženy, ktoré majú dieťa alebo deti, často sexuálny život odložia v dôsledku povinností na vedľajšiu koľaj. A práve to môže spustiť problém, ktorý sa doteraz vo vašom vzťahu nevyskytoval. Chlap sa automaticky cíti byť menejcenný a jeho potreby neutíchajú. 

Prečítajte si: Vekový rozdiel medzi partnermi, ktorý zabezpečí šťastný vzťah: Ak ho nemáte, riskujete, že to nebude fungovať

Príťažlivosť ženského tela by sme si mali vážiť

Každá žena by si mala vážiť, že jej muž k nej smeruje dotyky a má na ňu chuť. Nie je na tom nič zlé a pre harmóniu vzťahu je to dôležitejšie, ako si možno myslíte. Dokonca by ste sa nemali báť prejavovať si dotyky či bozky pred deťmi. Tie radi vidia a cítia, že medzi ich rodičmi je láska či príťažlivosť. Toto všetko ich ovplyvňuje aj do budúcnosti a neskôr v dospelosti a v ich vzťahoch. 

Detail, ktorý prehliadame a uvedomíme si ho neskoro

Mnohé ženy na to prídu až v čase, keď už je takpovediac „neskoro“. V záplave povinností si ani nevšimnú, že ich muž stagnuje. Nielen sexuálne, ale nevenuje jej už ani dotyky. Uvedomia si to až po niekoľkých týždňoch, možno mesiacoch. Vtedy sa v žene prebudí pocit, že nie je žiadaná a začne aktivitu vyvíjať ona, na čo muž reaguje odmerane alebo aj podráždene.

Mohlo by vás zaujímať: Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

Vtedy však zbystrite. Zabudnite na výčitky, ale skôr sa skúste pozrieť najskôr na seba, ako ste sa k svojmu mužovi správali, čo sa týka fyzickej náklonnosti za posledné dni, týždne. Nesnažte sa pátrať po tom, či je v jeho živote niekto tretí, ak by aj bol, máte na tom spoluúčasť. Skúste ísť na to postupne a vracať do vášho života práve vášeň. Nemusíte to robiť prvoplánovo, že si na seba ihneď dáte podväzky, to chlap tiež vycíti. Skúste len zmeniť postoj a prejaviť viac ženskosti. To je presne to, čo chlap u ženy vyhľadáva. Ak by sa to ani vtedy nevrátilo do starých koľají, môže to signalizovať, že to, čo u vás postrádal, našiel medzitým inde...

- Najčítanejšie -