Presunúť na hlavný obsah

Ak robíte pre partnera tieto veci, v jeho očiach stúpate: Takto vás bude nosiť doslova v náručí

Sex a vzťahy

Vo vzťahu existujú veci, ktoré si partneri pamätajú. Najviac zo všetkého tie najjednoduchšie, ktoré robíte z čírej lásky k nemu. Stačí, keď viete, kedy mlčať, keď nie sú slová potrebné alebo ak sa snažíte vychádzať s jeho rodinou, hoci je to niekedy skutočne ťažké a aj ďalšie...

Keď nestojíte na mieste, ale sa snažíte byť lepšia 

Toto je tak trocha dvojsečná zbraň. Aby ste nás pochopili, bohužiaľ stále existujú aj muži akoby z doby minulej, ktorým šikovnejšia, ambicióznejšia či úspešnejšia partnerka, ktorá ešte aj zarába viac než on, po jeho boku prekáža. Prečo? Logiku v tom nehľadajte, jednoducho je to akýsi mužský prežitok, že muž sa musí o rodinu vedieť postarať a tým aj niekým byť a dosť zarábať. Avšak, na rozdiel od tohto názoru, je na svete dnes veľa mužov, ktorí by iniciatívnu, priebojnú a šikovnú partnerku po svojom boku na rukách nosili. Sú na ňu nielen hrdí, ale predovšetkým sú radi, keď sa realizuje, a nesedí len doma a čaká na neho, kedy príde z práce domov. Keď sa snaží byť lepšia sama pre seba, pracovať na sebe a nestáť, kde ju postavia. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto by mala žena na mužskom správaní pochopiť: Ak sa jej to podarí, získa kohokoľvek si zaumieni

Keď hovoríte k veci a keď zase viete mlčať vtedy, keď sú slová zbytočné

My ženy sme väčšinou tie, ktoré sú vo vzťahu komunikatívnejšie, ktoré sa chcú s partnerom rozprávať, rozoberať, niekedy, priznajme si, aj celkom banality, ktoré ho nezaujímajú, ale aspoň sa tvári, že počúva. To je plus pre neho, ale plusom pre vás, kedy v jeho očiach stúpnete sú presne tie momenty, keď viete, kedy nechce počuť nič, o ničom sa rozprávať. Keď chce byť napríklad chvíľu sám a premýšľať alebo kedy len chce, aby ste vedľa neho ticho sedeli a pozreli si s ním trebárs aj film, ktorý vás nezaujíma, ale ste pri ňom. Jednoducho viete kedy mlčať a naopak viete, ak sa váš názor žiada a poviete ho, lebo cítite, že ho chce počuť, že mu pomôžete. 

Čítajte tiež: Prečo sa dnešní muži po 30-tke nechcú viazať? Toto sú dôvody, ktoré ich odrádzajú od dlhodobého vzťahu

Ak vychádzate s jeho rodinou alebo sa o to aspoň snažíte 

Pre veľa mužov nie je nič horšie než, keď sa ocitne medzi dvomi mlynskými kolami. Na jednej strane žena, ktorú ľúbi alebo už jeho zákonitá a na strane druhej rodina, ktorá nie je s jeho vyvolenou spokojná alebo pokojne aj opačne. No v takomto prípade, ak si neustále budete nachádzať niečo zlé na jeho rodine, s čím ho budete denno denne konfrontovať, verte, že docielite len to, že vás bude mať až po krk. Áno vieme, niekedy je to s tými svokrami, babkami a ďalšími jeho rodinnými príslušníkmi naozaj ťažké a hoci je pravda na vašej strane, snažte sa brať situáciu s nadhľadom a správať sa voči jeho rodine slušne. Verte, že vďaka tomuto prístupu docielite nielen viac u vášho partnera, ktorý to ocení, ale možno nastane aj zmena zo strany spomínanej rodiny. 

Neprehliadnite: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

Keď sa prestanete stále uisťovať

Vieme, pre nás ženy je skutočne dôležité počuť slová ľúbim ťa, milujem ťa alebo aspoň mám ťa rád, je mi s tebou tak dobre a pod. aj keď sme spolu už celú večnosť. No muži majú zase tendenciu prestať tieto slová hovoriť, keď prejde obdobie zamilovanosti. Vedia to samozrejme žene dať najavo iným spôsobom, no pre nás sú práve tie slová spôsob, ako to chceme vedieť jasne a zrozumiteľne. Preto keď ich dlhšie nepočujeme, tak máme tendenciu sa uisťovať, „miluješ ma ešte?“, alebo „som pre teba ešte príťažlivá?“ alebo nedajbože sa pýtame na jeho názor, keď prídeme s nápadom dať si na sebe niečo malé vylepšiť. Muži toto naozaj neriešia. Pokiaľ vás milujú a ste normálna žena, ktorá má zdravé sebavedomie a snaží sa o seba starať primerane, to je to skutočne to, čo muž ocení a nie, keď o sebe pochybujete. Lebo presne to robíte, keď sa neustále snažíte svojimi otázkami uisťovať o tom, či ste v jeho očiach stále jediná. Neuisťujte sa, len ho milujte tým svojím spôsobom, to skutočne ocení a nedá na vás dopustiť.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe