Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry s manželkou niektoré tradície pozmenil, jeho brat nezaostáva: Toto v zásade porušujú oproti minulosti

Zahraničné celebrity

Princ Harry s manželkou Meghan niektoré tradície rodiny jednoducho pozmenil a jeho brat vonkoncom nezaostáva. Čo priniesli do rodiny nové manželstvá?

Nosia obrúčku

Aj keď to v kráľovskej rodine nebýva zvykom a už tradične manželia obrúčky nenosia, princ Harry a Meghan Markle sa rozhodli bojkotovať túto zaužívanú tradíciu a spoločné prstene si počas obradu nakoniec vymenili. A tak vojvodkyňa zo Sussexu nenosí len neobyčajný snubný prsteň, s princom Harrym ju spája i tenký zlatý krúžok, ktorý im obom zdobí prstenník na ľavej ruke.

Inšpirujte sa: Pippa Middleton s bruškom má rovnako skvelý štýl ako Kate: V týchto outfitoch by ste povedali, že sú dvojičky

Odhalené plecia a ruky

Meghan Markle si hneď po svadbe začala budovať svoj vlastný štýl obliekania. Opäť však išla na všetko netradične a aj napriek protokolu, ktorý jej nariaďuje mať pri príležitosti niektorých oficiálnych udalostí dlhý rukáv či zahalené plecia, Meghan svojou elegantnosťou a skvele volenými kúskami jednoducho obišla aj tento zákaz.

Majú politický názor

Členovia kráľovskej rodiny môžu mať politický názor, nikdy by ho však nemali prejavovať na verejnosti. Za žiadnych okolností by preto nemali viesť politické debaty na uliciach či s osobami, ktoré sú verejne známe. Meghan sa však na tému ženských práv nechala počuť celkom jasne a porušila tak pravidlá kráľovskej rodiny, na ktoré si trúfne len málokto.

Nenechajte si ujsť: Krásna Meghan Markle a jej šatník: Tento jednoduchý trik, ktorý vyskúšala, by poradila každej jednej žene

Cestujú v zásade spolu

Aj keď to kráľovský protokol nedovoľuje, princ William s manželkou Kate Middleton a tromi rozkošnými deťmi, cestujú v zásade vždy a všade tým istým dopravným prostriedkom, aj keď sa to týka lietadla. Niečo také bolo ešte donedávna v kráľovskej rodine nevídané, no nová generácia zjavne spoločné chvíle stavia nad staré pravidlo o bezpečnosti.

Do škôlky a školy s otcom

Malá Charlotte so svojím bratom, princom Georgeom, sú síce z kráľovskej rodiny a na opatrovateľku sú nanajvýš zvyknutí, zo škôlky či školy ich však aj tak berie sám princ William. Spoločne s manželkou chce totiž zabezečiť, aby mali jeho deti čo najprirodzenejšie detstvo a pravidlá, ktoré podobý kontakt kráľovského rodiča s dieťaťom vyslovene zakazujú, odmietajú.

Inšpirujte sa: Meghan Markle potvrdila svoj status ikony: Nevesta v jednoduchých šatách, v ktorých vynikla jej krása

 

- Najčítanejšie -