Presunúť na hlavný obsah

Princ George sa po prázdninách opäť chystá do školy: Tieto zmeny čakajú člena kráľovskej rodiny

Zahraničné celebrity

Hrdí rodičia, William a Kate, aj tento rok opäť pošlú svoju najstaršiu ratolesť do školy. Princ George sa opäť stretne so svojimi spolužiakmi a zasadne do školských lavíc rovnako ako jeho rovesníci.

Malý George zdedil svoju charizmu nepochybne po oboch rodičoch. Jeho návrat do druhého ročníka bude tento rok opäť o niečo zaujímavejší ako minulý rok. Vracia sa síce do známeho prostredia, jeho študijné plány sú však oveľa prekvapivejšie. 

Prečítajte si tiež: Zvedavá dcéra Kim Kardashian: Na otázku, prečo je jej mama slávna, jej dala takúto (ne)predvídateľnú odpoveď

Rátajú s jeho budúcnosťou

Vyučovanie na prestížnej škole svätého Tomáša Battersea začne už v septembri. Malý George teda v ničom nedostáva úľavy popri iných žiakoch. Jeho vyučovací plán je však uspôsobený aj jeho pôvodu. Malého princa budú už tento rok učiť veľmi dôležité základy náboženstva, pretože ako anglikán sa jedného dňa stane aj hlavou cirkvi.

Takto mu môže pomôcť jeho teta Meghan

V osnovách sa však princ môže tešiť aj na hodiny fyziky, histórie či geografie. Od svojej slávnej tety, herečky Mergan Markle, sa zasa môže inšpirovať k herectvu. Aj takéto hodiny sú totiž súčasťou výučby princa Georga. Rovnako ho tento rok čakajú aj skúšky z baletu, hudby či športu. 

Mohlo by vás zaujímať: Vylepšujúce módne pomôcky Kate Middleton: Vďaka tomuto sa vám nebudú vyzúvať topánky či lietať sukňa

Domáce úlohy ho neminú

Každé dieťa dostáva domáce úlohy v podobe čítania po dobu 10 minúť. Škola si zakladá aj na pravidelnom kontakte s rodičmi. Kate a William dostanú raz týždenne zoznam pravopisných cvičení, ktorý malý George bude vedieť vyriešiť.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe