Presunúť na hlavný obsah

Vylepšujúce módne pomôcky Kate Middleton: Vďaka tomuto sa vám nebudú vyzúvať topánky či lietať sukňa

Zahraničné celebrity

Chystáte sa na dôležitú akciu, alebo chcete iba zachovať svoje "ja" v dokonalom elegantnom štýle. Tieto malé dodatky od vojvodkyne z Cambridge vám určite pomôžu. Vďaka nim budete za každých okolností žiariť noblesou a každé faux pas sa vám vyhne.

Módne vychytávky zaujímajú dozaista každú z nás. Tieto praktické rady si však Kate Middleton osvojila pretože už svoje vlastné trapasy zažila. Sama vie, že byť povolanou a z kráľovskej rodiny nie je vždy ľahké. Niektoré obmedzenia však musí práve kvôli tomuto statusu dodržiavať. Takto kráska bojuje s niektorými módnymi neduhmi.

Prečítajte si tiež: Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

Takto si Kate udržiava ladný krok

Príkazom, ktorý musí každý ženský člen kráľovskej rodiny dodržiavať, je aj nosenie pančušiek na verejnosti. Nás, bežné ženy, síce toto obdobie ešte pár mesiacov bude obchádzať, môžeme sa však už teraz inšpirovať vojvodkyňou Kate. Tá preto, aby jej klzké pančušky nelietali v lodičkách, používa špeciálne upravené pančuchy, ktoré majú spodnú časť gélovú. Je možné ich dostať v britskom reťazci, ale ľahko si ich aj vyrobiť. Použite gélové vložky, ktoré slúžia proti otláčaniu nôh a nalepte si ich po celej dĺžke chodidlovej časti topánky. Vaša pančuška zostane pevne na mieste. 

Toto robí proti lietajúcej sukni

Keďže sama Kate zažila, aké to vie byť nepríjemné, zachytávať všetky pohľady, keď jej sukňa v jemnom vetríku vyletela už nad kolená, vymyslela si jednoduchý trik. Do spodnej časti sukni si dáva našiť malé kovové závažia. Takto má vojvodkyňa z Cambridge istotu, že jej sukňa zostane na mieste a vietor ju opäť neunesie preč.

Iba takto je pre ňu jej drdol dokonalý

Čo sa týka vlasov, Kate nie je veľký experimentátor. Má rada svoju klasiku a eleganciu a preto nedá dopustiť ani na jednoduchý uhladený drdol. Ten je skvelou voľbou, pokiaľ sa chystáte na akúkoľvek dôležitejšiu akciu. Využite trik Kate a do drdolu vložte penovú vypchávku, ktorú dostať v obchodoch. Iba tak má Kate istotu, že jej vlasy majú skvelú formu, veľkosť aj tvar.

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca sesternica Williama a Harryho: Amelia Windsor si razí cestu vo svete modelingu, málokto pozná jej pôvod

Vždy pripravená

Jednou zo zásad Kate Middleton je aj nosenie bodynka pod svojimi šatami. V teplých dňoch ho samozrejme vynecháva, avšak počas každej oficiálnej akcie je proste na jej tele. Robí jej druhú kožu, cez ktorú nie je vidieť nedostatky, ale hlavne zabráni aj nepekným pohľadom, práve v prípade, že by si jej sukňa rozhodla zalietať. 

- Najčítanejšie -