Presunúť na hlavný obsah

Aj keď nemajú práve najštíhlejšie miery, neboja sa a sú sexi: Tento typ plaviek nosia svetové celebrity!

Zahraničné celebrity

Aj ženy svetového šoubiznisu, ktorých postava nemá zrovna miery modelky, si užívajú svoje letné dni v plavkách. Pozrite sa, aké triky používajú, aby zakryli krivky, na ktorých stojí ich postava.

Najdôležitejšie pre krásnu postavu je jednoznačne ženské sebavedomie. Ak aj postava dámy nie je dokonalá, krásnou ju vie spraviť práve jej vystupovanie a sviežosť, ktorú prezentuje jej "ja". Takýto plavkový výber si urobili celebrity, ktoré rozhodne nie sú modelkami.

Prečítajte si tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Khloé Kardashian volí vyššie strihaný pás

Aby si uchovala krajšie krivky, opticky si ich predlžuje práve správnym strihom plaviek. Khloé Kardashian vie, že vyvýšené bočné strany plaviek dokážu s jej telom spraviť zázraky. Tento malý návrat do minulosti preto ženám veľmi pristane.

J Lo ukazuje svoje tehličky na bruchu

Speváčka J Lo sa jednoznačne na svoju postavu nemôže sťažovať. Jej miery síce nie sú mierami modelky, ona sama však je sebavedomým a na sebe makajúcim tvorom. Nič ju neodradí od dokonalej postavy. Preto aj keď je iná ako vychudnuté modelky, nebojí sa to ukázať.

Ashley Graham skúša sieťku

Ak máte väčšie prsia a chcete nimi zaujať, nemusíte to hneď spraviť prvoplánovo. Plus size modelka Ashley Graham si zvolila vrchný diel, ktorý nápadne pripomína rybárku sieť. Takto sa pohľad upriami do vrchnej časti a modelka jednoznačne zaujme.

Demi Lovato miluje pásiky a vysoký pás

Hovorí sa, že horizontálne pásiky rozširujú. Svoje si o tom však myslí speváčka Demi Lovato. Na spodok plaviek s vyvýšeným pásom volila práve túto potlač. Jej krivky tak pekne ukázali v jendoduchom, ale za to špecifickom modeli.

Kate Upton rafinovane ukazuje svoje prednosti

Máte celkom súmernú postavu, ktorej veľkým plusom sú krásne tvarované prsia? Vyskúšajte tak ako v prípade Ashley Graham, rafinovanosť. Modelka Kate Upton vie, že prvoplánovosť sa nenosí a preto si svoje plavky vyberá vždy s nadhľadom a dávkou rebélie. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Upton (@kateupton),

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná popu Madonna oslavuje 60-tku a ženám odkazuje: Základom je poznať svoje telo a nikdy sa nevzdávať

Gina Rodriguez mixuje vzory

Herečka Gina Rodriguez si svoje leto vychutnáva jedine v dvojdielnych plavkách. Ich nevšednosť je však v kombinovaní vzorov. Jednofarebný vrch strieda vzorovaný spodok. Gina uprednostňuje kúsky, ktoré zaujmú aj svojím strihom. Vyskúšajte aj vy rôzne otvory na svojich tohtoročných plavkách!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe