Presunúť na hlavný obsah

Dominika Ducová získala vďaka tejto aktivite telo snov: Najnovšie sa aktívne pripravuje na polmaratón

Slovenské celebrity

Moderátorka Fashion TV s vietnamskými koreňmi, Dominika Ngo-Ducová, patrí k ženám, ktoré len tak neprehliadnete. Nehovoriac o tom, že sa môže popýšiť skutočne štíhlou postavou, na ktorej podľa vlastných slov, poriadne maká. No jej vášňou, ktorá ju udržiava vo forme, je aj táto aktivita.

Nedávno sa moderátorka módnej televízie, Fashion TV, Dominika Ngo-Ducová, pochválila na svojej sociálnej sieti skutočne sexi fotografiami v červených plavkách, a ako sama priznala, poctivo na sebe každý deň maká a zdravo sa stravuje. Tak sa predsa múže pochváliť svojimi výsledkami. My s ňou len súhlasíme.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Cvik na každý deň v týždni od Lucie Mokráňovej: Vylepšite si postavu ako práve ona

Láska k behu vypukla naplno pred pár rokmi

Dominika patrí k ženám, ktoré sú športovo aktívne a venuje sa viacerým druhom cvičení. Avšak, ako nám prezradila, jeden je obzvlášť jej obľúbený, beh: "Behu som sa začala venovať už na škole, ale moja láska k behu vypukla pred pár rokmi. Beh vnímam ako odreagovanie, milujem pri tom počúvať hudbu, ktorú v ten moment vnímam o čosi viac a benefity ako zdravie, kondícia a udržanie postavy sú už len bonus," konštatuje.

Na štíhlu postavu, kondíciu a vyventilovanie sa

Samozrejme, že pravidelným behom si Dominika tiež pomáha k štíhlej postave. Takže jeho priaznivé účinky sú viditeľné. No krásna moderátorka pociťuje aj zmeny, čo sa týka jej kondície a psychiky, čo je rovnako, ak nie viac dôležité: "Ak mám niečo v hlave, vďaka behu to viem skvele vyventilovať alebo poriadne premyslieť. Zároveň beriem beh ako skvele strávený čas so svojím ja,“ objasňuje.

Čítajte iež: Cviky podľa vychytenej modelky Eriky Palkovičovej: Takto modeluje svoju postavu

Aktívne sa pripravuje na polmaratón

O tom, že to Dominika s behom myslí skutočne vážne, svedčí aj fakt, že sa práve pripravuje na polmaratón. O jej prípravu sa stará Adidas runners Bratislava a ako priznáva, bez nich by ju ani nenapadlo dať si takýto cieľ: „Máme každý týždeň nový tréningový plán a jeden spoločný tréning s naším trénerom. Keďže spoločne so mnou sa na polmaratón pripravuje cca 10 ďalších dievčat,  tréningy sú aj vďaka ním príjemné. Práve som sa vrátila z nášho spoločného sústredenia a som nadšená, aká skvelá partia sme sa zozbierali,“ opisuje Dominika.

Pohyb a zdravé stravovanie, to k sebe patrí

Keďže moderátorka sa aj mimo svojej prípravy na polmaratón snaží stravovať po celý čas zdravo, nejakú špeciálnu zmenu kvôli nemu robiť vo svojom jedálničku nemusela. Ale je jedna vec, na ktorú sa Dominika teší v súvislosti s jedlom a polmaratónom: „Počula som, že bežci zvyknú zvýšiť príjem sacharidov pred pretekmi, preto sa na túto časť prípravy teším najviac. Dáme si cestovinový týždeň,“ priznáva s úsmevom.

Neprehliadnite: Dara Rolins vie, ako byť ženská a sexi: Svoju postavu miluje a toto odkazuje všetkým ženám, ktoré si neveria

Čo sa týka je bežeckých plánov do budúcna, má len jeden a veľmi prostý: "Určite neprestať behať, to je môj cieľ na celý život,“ dodáva odhodlane na záver.

Je aj pre vás beh druhom športu, pri ktorom si zresetujete hlavu a vyformujete zároveň postavu?

spolu hlasovalo 118 ľudí

Áno
70
Nie
48

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus