Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe krásky svojimi sexi fotografiami prekvapili za posledné obdobie najviac: Viete, ako sa udržiavajú vo forme?

Slovenské celebrity

Slovenky a Češky sú vo všeobecnosti krásne ženy a inak na tom nie sú ani naše známe tváre. Pozrite sa na ich sexi postavy.

Odvaha našim príťažlivým Slovenkám rozhodne nechýba. Tento rok mnohé z nich odhalili na sociálnych sieťach svoje dokonale štíhle a vyšportované postavy.

Mohlo by vás zaujímať: Erike Judínyovej a Števovi Skrúcanému to takto pristane: Na začiatku im nedávali šancu, dnes tvoria pár viac ako 4 roky

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová má perfektnú a hlavne ženskú postavu vďaka behu. Patrí tiež medzi ženy s obdareným dekoltom a preto nemá problém aj s väčším výstrihom.

Dominika Cibulková

Úspešná tenistka Dominika Cibulková vyzerá vďaka svojmu životnému štýlu perfektne. Dlhé hodiny na tenisovom kurte sa odrážajú aj na jej vyšportovanej postave.

Dara Rolins

O speváčke je známe, že na svojej postave vo fitness centre tvrdo pracuje a preto je prirodzené, že sa odvážnymi fotkami aj ona sama rada z času na čas pochváli.

Stanka Pavolová

Moderátorka Stanka Pavolová je aktívna žena (beh, intenzívne tréningy a dlhé prechádzky v prírode). Zdá sa, že teplé slnečné dni si tento rok vychutnala a tiež do detailov zdokumentovala.

Prečítajte si: VIDEO: Najvplyvnejšia vizážistka Lucia Sládečková vyzerá v tehotenstve výborne: Čo odporúča ženám?

Karin Haydu

Herečka sa rokmi nemení a podobne je na tom aj jej postava. Krásna, ženská a tiež sexi. To všetko dosiahla aj vďaka behu.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová stojí už dlhé roky na výslní. Aj po dvoch deťoch sa dodnes rada na svojom profile pochváli perfektne štíhlou postavou, ktorú dosiahla pomocou jógy a každodenného cvičenia.

Daniela Peštová

Mama a modelka Daniela Peštová sa udržiava vo forme vďaka zdravému životnému štýlu (strava a cvičenie). Jej výhodou je, že pôsobí vždy príťažlivo a hlavne svojsky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe