Presunúť na hlavný obsah

Športovec roka 2016: Dominika Cibulková opäť za hviezdu, Peter Sagan s manželkou svojimi outfitmi milo pobavili

Slovenské celebrity

V priestoroch nového SND sa konal včera večer Športovec roka 2016. Prvú trojku obsadila Dominika Cibulková, Peter Sagan a Matej Tóth ako absolútny víťaz.

Priestory činohry v novom Slovenskom národnom divadle sa krátko pred Vianocami už tradične zišli slovenskí športovci. Moderátormi večera bola ostrieľaná dvojica Marcel a Junior, pričom o komentáre sa postaral pán slova Marcel Merčiak. O tom, že tento rok bol na výborné športové výkony a úspechy plodný, svedčí aj prvá trojica v rebríčku umiestnenia. Do poslednej chvíle totiž nikto nevedel, aké bude poradie tých najúspešnejších. 

Sledujte viac na športky.sk: VIDEO: Sagan nemal na Tótha ťažké srdce: Prezradil dôvod, prečo skončil druhý

TOP traja športovci roka 2016

Tenistka Dominika Cibulková obsadila napokon krásne tretie miesto. Druhá priečka sa ušla nášmu najúspešnejšiemu cyklistovi v histórii Slovenska, Petrovi Saganovi a prvé miesto si odniesol náš zlatý olympionik v rýchlej chôdzi Matej Tóth.

Prečítajte si: Dominika Cibulková mala úspešný rok! Prezradila, s kým všetkým strávi Vianoce a ako to vyzerá u nich za stolom

Matej Tóth absolútny víťaz

Mate Tóth sa stal Športovcom roka 2016. Na olympijských hrách získal pre Slovensko zlatú medailu v rýchlej chôdzi. Takto sa tešil z víťazstva, ktoré si naozaj zaslúžil.

Pozrite si rozhovor: VIDEO: Absolútny víťaz Matej Tóth takmer nezadržal slzy: Zbierať triumfy je krásne, ale najlepšie je toto

Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom

Úspešná tenistka nás svojimi stylingami veľmi baví a vždy sa tešíme, v čom sa zase Dominika ukáže. Na odovzdávanie cien Športovec roka 2016 vybrala Dominika spolu so stylistom šaty rafinovaného strihu z dielne známeho talianskeho módneho domu Valentino. „Dominika rada prekvapuje, nebojí sa zmien a práve preto sme na tento event zvolili  elegantný a sofistikovaný celkový look,“ povedal stylista Andrej Kusalík. Outfit spoločne dotvorili zamatovými sandálikmi Gianvito Rossi a trblietavou kabelkou s jemným ružovým akcentom Valentino. Jej dvorný stylista Andrej Kusalík robil gardé Dominikinej mame a o imidžovú ofinu sa postaral hair stylista Ján Molnár. Vizáž mal pod palcom, ako vždy, Patrik Suši Veselý. Dominika žiarila aj vďaka luxusným šperkom ALO diamonds. Hodnota žiarivých diamantových šperkov vykladaných 619 diamantmi svetovej šampiónky sa vyšplhala na závratnú sumu 270-tisíc eur.

Dvojici to náramne pristalo a Dominika tak potvrdila, že je hviezdou nielen na kurte, ale aj v spoločnosti.

Peter Sagan s manželkou Katkou v dobových kostýmoch

Do poslednej chvíle prítomní hostia nevedeli, či Peter Sagan na tento galavečer príde. Napokon sa však objavil a zožal obrovský potlesk. So svojou manželkou Katkou prišli v dobových kostýmoch a Peter mal na hlave dokonca aj cylinder. Humor a nadsázka tento párik neobchádza a veľmi im to spolu pristane. Veď posúďte sami.

Neprehliadnite: Peter Sagan spravil pre svoju manželku toto krásne gesto: Už sa nečudujeme, prečo žiari šťastím

Ste hrdí na našich slovenských športovcov, ktorí nás reprezentujú naozaj úžasne?

spolu hlasovalo 2001 ľudí

Áno
1946
Nie
55