Presunúť na hlavný obsah

Zlatý olympionik Matej Tóth po boku krásnej manželky pomáhal Bielej pastelke

Slovenské celebrity

Charitatívny rozmer Fashion Sparkling Charity Night 2016 sa niesol v duchu pomoci Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Bielej pastelke. Náš olympionik Matej Tóth bol spolu s manželkou pri tom a takto im to spolu pristalo.

Cteným hosťom tohtoročného charitatívneho večera Fashion Sparkling Charity Night bol v súčasnosti najlepší chodec sveta Matej Tóth. Olympionik, na ktorého je celý náš národ hrdý, prijal pozvanie a zúčastnil sa tohto špeciálneho večera s peknou myšlienkou. Spoločnosť mu robila nádherná manželka Lenka, s ktorou má športovec dve deti. Dvojica pôsobila veľmi vyrovnane, spokojne a úprimne šťastne. 

Čítajte viac: Zažiarili ako hollywoodske hviezdy: Lekárka Alena Pallová ako z rozprávky, bývalá superstaristka prekvapila

Fashion Sparkling Charity Night 2016

Nádherná myšlienka projektu Fashion Sparkling Charity Night, za ktorou stojí riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová, sa premenia na kúzelný večer. Spoločenská, lekárska a biznisová elita sa zišla, aby v tento príjemný večer pomohli tým, ktorí to potrebujú. Tentokrát putovali vyzbierané peniaze na pomoc Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska - Bielej pastelke. Suma, ktorú sa podarilo pre túto úniu vyzbierať sa vyšplala na krásnych 37 000 eur. Práve olympionik z Ria de Janeira, Matej Tóth sa stal ambasádorom Bielej pastelky. 

Keďže ide o charitatívny večer, avšak prepojený s “fashion”, nechýbala ani exkluzívna módna prehliadka. Tentokrát išlo o taliansku módnu ikonu Chiaru Boni a jej kolekciu na jar/leto 2016, ktorú predstavila na newyorkskom týždni módy na začiatku jesene. Nádherný večer otvorilo spevácke vystúpenie Denisa Lacha s Natáliou Hatalovou, Táto dvojica sa tiež postarala o záverečný program v podobe známej piesne z filmu Hriešny tanec. 

Bol to naozaj nádherný večer na úrovni a my s redakciou sme si ho naplno užili. Navyše, všetci prítmní hostia sa postarali o to, aby pomohli a zaslúžia si poďakovanie.