Presunúť na hlavný obsah

Zažiarili ako hollywoodske hviezdy: Lekárka Alena Pallová ako z rozprávky, bývalá superstaristka prekvapila

Slovenské celebrity

Počas charitatívneho galavečera Fashion Sparkling Charity Night 2016 sa v priestoroch Reduty zišla spoločenská, lekárska a podnikateľská elita. Nechýbali krásne Slovenky, ktoré v róbach žiarili ako hollywoodske hviezdy.

 

V historických priestoroch Reduty sa v sobotu večer pomáhalo. Charitatívny večer Fashion Sparkling Charity Night 2016 bol tento raz naklonený projektu Biela pastelka a podarilo sa vyzbierať slušnú finančnú čiastku. Viac z večera vám prinesieme už čoskoro. Neprestávajte nás sledovať a zatiaľ si pozrite róby prítomných dám.

Natália Hatalová

Speváčka Natália Hatalová bola v róbe s hriešne vysokým rozparkom neprehliadnuteľná. Nazberané rukávy a pekne vytvarovaný dekolt ju robil naozaj divou večera. Šaty mala od návrhárky Jany Jurčenko.

Dominika Ducová

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová žiarila ako hviezda v ligotavej róbe z dielne Fera Mikloška. Najnovšia kolekcia, ktorú ešte len nedávno predstavil je naozaj neprehliadnuteľná a ako inak než glamour.

Alena Pallová

Uznávaná lekárka Alena Pallová prišla v róbe, na ktorej sa rozprestierala priam celá kvetinová záhrada. Tento dizajnérsky kus pochádza z dielne návrhárky Veroniky Kostkovej a bola to veľmi príjemná zmena v spoločenských róbach známej lekárky.

Prečítajte si: Fashion Sparkling Charity Night 2016 v znamení pomoci pre Bielu pastelku

Kristína Kormúthová

Moderátorka Kristína Kormúthová skombinovala vínovú červenú s kráľovskou modrou a výsledok je veľmi zaujímavý. Brunetka stavila na všetky svoje ženské zbrane. 

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová zostala verná svojej obľúbenej návrhárke Jane Pištejovej. Róba s jemnými kvietkami z nej vyčarovali doslova rozprávkovú princeznú.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová išla na to z iného konca a stavila na pánsky chic. V tomto elegantnom modeli od  Veroniky Hložníkovej vyzerala naozaj výborne a zmena, ktorou to tento večer riskla, jej vyšla na výbornú.

Alena Martanovičová

Slovenská topmodelka Alena Martanovičová svojím výberom šiat od Roberta Cavalli potvrdila, že v jednoduchosti je krása. Prirodzená krása tejto brunetky totiž nepotrebuje nič výrazné, čo by odpútavalo pozornosť.

Adriana Kmotríková

Moderátorka Adriana Kmotríková prišla v čiernom overale a pôsobila veľmi elegantne. Potvrdila tak fakt, že dámou môžete byť aj v nohaviciach. 

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Adriana Kmotríková prezradila, čo ju v živote drží nad vodou: Toto je odkaz pre iné ženy

Barbora Franeková

Misska Barbora Franeková zvolila čiernu róbu s čipkovanými rukávmi. Dramatické líčenie sa k tomuto čiernemu looku dokonale hodí a Barboru sme takmer na prvý pohľad nespoznali.

Natalie Kotková

Česká moderátorka Fashion TV mala na sebe róbu s transparentným topom v krémovom odtieni od značky Poner. Blondínka vyzerala ako vždy výborne.

Lenka Vacvalová

Taktiež tvár Fashion TV Lenka Vacvalová išla na to rafinovane a odhalila chrbát. Róba, pod ktorou je podpísaná Jana Pištejová tejto červenovláske veľmi pristala.

Jasmína Alagičová

Moderátorka Fashion TV Jasmína Alagičová zahalila svoje krivky do róby z dielne Jany Pištejovej. Rukopis tejto návrhárky je nezameniteľný a pre ženy ako je Jasmína je táto róba ako stvorená. 

Mária Zelinová

Jej kolegyňa z módnej televízie Mária Zelinová prišla takisto v šatách od Jany Pištejovej. Magická a zároveň tajomná čierna na blondínke rozohrala veľmi príjemnú dramatickú hru. 

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová žiarila v červenej róbe so striebornými aplikáciami. Tento look známej športovkyni pridal na kráse. 

Andrea Heringhová

Andrea Heringhová prišla v takejto vínovej až hnedkastej róbe, ktorá k jej pleti a farbe vlasov príjemne sadla. Pozornosť pútal dekolt, ktorý pôsobil veľmi žensky a vyvážil tak nazbieranú sukňu róby. Elegantné.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková prišla v róbe z aktuálnej kolekcie od Fera Mikloška. Kráľovská modrá v duchu noblesy spolu s čelenkou z rovnakej látky vytvorili príjemnú súhru.

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková tentokrát zaujala taktiež duchom pánskeho chicu, avšak zámerne ho rozbila výraznými kvetinami, čím ukázala svoj zmysel pre ženskosť.

Jana Prágerová

Podnikateľka Jana Prágerová rozšírila spektrum farieb o takýto pastelový odtieň. Tohtoročné róby z Fashion Sparkling Charity Night 2016 boli skutočne originálne skvosty.

Jana Mutňanská

Spisovateľka a bývalá moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská prišla v tento večer skutočne za dámu. Čiernu róbu od Ivany Mentlovej oživila takouto výraznou kožušinou a experiment spolu s účesom jej vyšiel na výbornú.

Veronika Ostrihoňová

Markizácka tvár Veronika Ostrihoňová zažiarila v modrej róbe a predviedla odhalený chrbát. Veronika je tak živým príkladom toho, že takáto modrá blondínkam naozaj svedčí.

Róba ktorej dámy z Fashion Sparkling Charity Night vás zaujala najviac?

spolu hlasovalo 1643 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus