Presunúť na hlavný obsah

Štvrtý ročník Fashion Sparkling Charity Night sa tentokrát bude konať rovno na dvoch miestach!

Móda

Už o pár týždňov sa uskutoční štvrtý ročník módnej akcie Fashion Sparkling Charity Night, ktorá bude opäť plná prekvapení a zaujímavých hostí.

Už 12.novembra 2016 sa v našom hlavnom meste bude konať  jedna z najväčších charitatívnych módnych akcií vôbec, Fashion Sparkling Charity Night, ktorú opäť organizuje riaditeľka známej módnej stanice Fashion TV Gabriela Drobová. Moderátorom tohto galavečera bude Libor Bouček. Akcia, ktorej primárnym účelom je pomáhať tým, ktorí to potrebujú najviac, bude aj tentokrát plná hostí tých najzvučnejších mien, krásnych žien a hlavne svetovej módy. No okrem Bratislavy sa prvýkrát uskutoční aj u našich českých susedov. V Prahe sa bude konať v spolupráci s prvou dámou Česka, Dagmar Havlovou a moderátorom pražského večera bude Leoš Mareš. A aj tu sa môžu hostia tešiť na prehliadku dizajnéra svetového mena. O akých dizajnérov v oboch prípadoch pôjde vám prezradíme už čoskoro. 

Neprehliadnite: Fashion Sparkling Charity Night: Gabriela Drobová privedie na Slovensko dizajnérsku hviezdu, ktorá patrí medzi svetovú špičku!

Pozrite si to najlepšie z posledných ročníkov Fashion Sparkling Charity Night