Presunúť na hlavný obsah

Kozmetické procedúry, ktorým sa speváčka Dara Rolins nebráni: Takto si pomáha ku krásnym perám

Slovenské celebrity

Dara Rolins vyzerá aj po každom svojom vystúpení dokonalo. Samozrejme, vďačí za to nielen svojim génom. Jej odhodlanie a športový duch nemá hraníc. Aké kozmetické procedúry však táto pôvabná blondínka absolvuje, aby vyzerala v čo najlepšej forme?

Ženy si ku svojej kráse dopomáhajú štipkou make-upu. Dara Rolins sa naučila svoje vlastné triky, ktorých použitie naozaj nebolí a nestojí skoro vôbec žiaden čas, nieto peniaze. Jej vždy svieža tvár láka pohľady mnohých žien, ktoré iba hádajú, ako sa udržuje v takej pozitívnej forme.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Jasmina Alagič prezradila svoju beauty rutinu: Bez tohto sa pokojne ako žena (ne)zaobíde

Na pery skúste ako Dara toto

Aby jej pery pôsobili väčšie a plnšie, miluje si na ne nanášať výraznejšie farby rúžov. Dara Rolins vie, že takto nielen vyplní ich pokožku a dodá objem, ale užíva si aj ich bieliaci efekt. Čím tmavšiu červenú farbu použijete na svoje pery, tým viac sa vaše zuby rozjasnia. Úsmev Dary Rolins je preto na každej jej fotke priam ikonický!

Obočie je dôležitým prvkom

Mnohé ženy si to neuvedomujú, avšak obočie tvorí veľmi výraznú črtu tváre, bez ktorej by sme boli úplne inými osobami. Dara si preto naň volí výrazné líčenie, ktoré zväčší jej oči a nechá ich žiariť. 

Iba túto procedúru si dopraje od odborníkov

Sama speváčka priznáva, že kvalitný botox je to, čo si nenechá ujsť. „V čom idem, je botox, ktorý si nechávam raz za pol roka pichnúť medzi obočie. Ako to mám teraz? Používam roky kvalitnú kozmetiku, séra a neinvazívne ošetrenia pleti u prvotriednych kozmetičiek sú pre mňa v rámci mojej profesie samozrejmosťou.“

Mohlo by vás zaujímať: Tieto Slovenky sú bez retuše a make-upu krásne: Éterická Mária Kachútová Čírová, nežná Ivana Gáborík a ďalšie

Pomôžu aj dlhé riasy

Podmanivý pohľad Dare Rolins zabezpečujú aj umelé nalepovacie riasy. Ich sila je nekonečná, pretože v súčasnosti existujú prípravky, ktoré si môžete aplikovať a vydržia hneď niekoľko dní. O svoju krásu sa však speváčka starostlivo stará. Tieto jej triky si však ľahko môžete osvojiť aj vy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe