Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky sú bez retuše a make-upu krásne: Éterická Mária Kachútová Čírová, nežná Ivana Gáborík a ďalšie

Feminity

Hoci sú mediálne známe, tieto ženy nemajú problém ukázať svojim fanúšikom pravú tvár. Pozrite sa, ako vyzerajú naše krásky bez make-upu a retuše. Vybrali sme tie, ktoré vedia, v čom je čaro ženy.

Áno, aj naše známe krásky nemajú problém, ukázať sa v úplne prirodzenom svetle. Sú totiž rovnako očarujúce aj bez dokonalých rúk vizážistov, či šikovných retušérov. Veď posúďte sami!

Mohlo by vás zaujímať: Natália Selveková je inšpiráciou pre mnohé Slovenky: Vďaka týmto doplnkom vyzerá každý jej letný outfit inak

Éterická Mária Kachútová Čírová

Jedna z našich najúspešnejších speváčok a dvojnásobná mama Mária Kachútová Čírová vyzerá ako dievčatko. Je jasným dôkazom toho, že ani materstvo žene neuberá na kráse, práve naopak. Mária sa môže pochváliť dokonalou pokožkou bez akýchkoľvek nedokonalostí.

Nežná Ivana Gáborík

Tanečníčka, podnikateľka a manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana je skutočne očarujúca. A to dokonca aj bez make-upu. Nebesky modré oči, plavé vlasy jej len pridávajú na nežnosti a zdôrazňujú jej prirodzenosť. 

Prirodzene oslnivá Mária Bartaloš

Obľúbená a sympatická herečka Mária Bartaloš hádam nikdy nevyzerala lepšie. Navyše pehy, ktoré táto kráska má, len podčiarkujú jej výnimočnosť. Vyzerá absolútne perfektne!

Dokonalé črty Kristíny Krajčírovej

Aj keď si modelka Kristína Krajčírová na svojom vzhľade necháva záležať, musíme uznať, že nedbalý imidž jej veľmi pristane. Tváričku jej môže veru závidieť nejedna z nás!

Krásna Diana Hágerová

Vrstvu make - upu nepotrebuje ani moderátorka Diana Hágerová. Navyše, odkedy je mamou, doslova žiari. Dokonca sa netají tým, že sa bez tony líčidiel cíti výborne. S takouto pleťou si to môže veru dovoliť. Wau!

Čítajte tiež: Najštýlovejšie letné stylingy Andrey Verešovej: Toto leto sa predviedla v takýchto šatých a prehozoch

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus