Presunúť na hlavný obsah

Dajte zabrať svojim brušným faldíkom okolo pása: Tieto štyri cviky vás rýchlo vrátia späť do hry

Fitness

O krásne bruško sa treba starať. Vyskúšajte túto obmenu klasického cvičenia. Mladá fitness trénerka Linn Lowes vám ukáže, ako sa dostať opäť do tej najlepšej formy!

Máte už plné zuby klasického cvičenia a teda večne sa opakujúcich nudných brušákov? Podrobte svoje brušné svaly tej najťažšej skúške a nechajte ich zahorieť v intenzívnom cvičení. Sľubujeme vám, že už po pár opakovania nám budete vďačná, že sme vás na to nahovorili!

Prečítajte si tiež: Týchto 8 cvikov je oveľa účinnejších ako klasické drepy: Vyskúšajte ich a vytvarujte si sexi zadok

Takto začnite

Dostaňte svoje svaly do pohybu a začnite miernou rozcvičkou. Skúste pred samotným cvičením urobiť pár preskokov cez švihadlo, či mierny strečing na celé telo. Nezabúdajte na spomínané bruško. Prvé cvičenie je totiž dosť intenzívne. Veď posúďte sami.

Vytrvajte do konca

Celá sada štyroch cvikov je veľmi ľahká ale za to dostatočne intenzívna. Linn Lowes vie, ako ženy naučiť pravidelnému a prospešnému cvičeniu. Prejdite si všetky jej štyri videá zamerané na brucho a už po týždni sa ukážte svetu v úplne novom svetle. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@linnlowes),

Mohlo by vás zaujímať: Táto 30-dňová planková výzva vám zaručí krásne brušné svaly: Skúste to s nami podľa tohto plánu

Nové, ale staré zároveň

Je pravdou, že na brucho aj tak najlepšie zaberajú staré známe brušáky. Viete ich však pekne osviežiť činkami, či loptou. Takéto cvičenie potom vôbec nemusí byť nudné, práve naopak. Premení sa na zábavu, ktorú si najlepšie vychutnáte ak si pustíte skvelú hudbu a zapojíte do cvičenia všetky svoje zmysly. 

- Najčítanejšie -