Presunúť na hlavný obsah

Takto sa nechajú na vode unášať slovenské krásky: Pozrite, aké nafukovačky toto leto zvolili

Slovenské celebrity

Užívanie si vody z nafukovačky už dávno nie je iba pre malé deti. Súčasné nafukovačkové trendy si podmanili aj generácie žien, ktoré už nie sú teenagerky. Pozrite sa spolu s nami, ako to našim krásnym Slovenkám pristane na netypických nafukovačkách.

Katka Jakeš a jej ružový priateľ

Tanečníčka a spoluzakladateľka značky Kattiva si na letné radovánky vybrala práve trendového plameniaka. Ružový spoločník rozžiaril do krásneho úsmevu nielen jej tvár, ale aj celú fotku. Katke to v rovnako farebných bikinách neskutočne pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Cestovateľské tipy Bruna Cibereja: Pozrite sa, kde si užíva leto známy moderátor a vášnivý cestovateľ

Denisa Mendrejová a jej sladká armáda

Miss Universe SR z roku 2009 a krásna modelka Denisa Mendrejová útočí na bazén v spoločnosti sladkej dvojice. Pri hrách v bazéne jej a jej deťom robia spoločnosť milý donut a zmrzlina. Keďže sa Denisa zdravo stravuje, takéto sladkosti sú potechou iba pre jej oči. 

Riaditeľka súťaže Miss si osedlala jendorožca

Karolína Chomisteková, riaditeľka súťaže Miss Slovenko, si svoju bazénovú fotku spravila práve na štýlovom jednorožcovi, ktorý je veľmi populárnou rozprávkovou postavičkou. Krásna Slovenka zažiarila v zrkadlových okuliaroch a v celých ale rafinovaných plavkách.

Alena Pallová sa premenila na anjela

Lekárka Alena Pallová si toto leto užíva nafukovačkovú mániu. Vyhrala sa však s tvarmi a typmi ešte do väčších detailov ako predchádzajúce Slovenky. Alena zaujala bielymi anjelskými krídlami a tiež kúskom, ktorý pripomína ženské pery. 

Mária Zelinová udržiava harmóniu

Štýlovú nafukovačku, ktorá pripomína zrelé letné ovocie vytiahla k vode aj moderátorka a modelka Mária Zelinová. Svoje šťavnaté kivi však vyvažuje aj nezdravšou variantov v podobe donutu. Ružová poleva na tomto nafukovacom kúsku skvelo kontrastuje s jej čiernymi plavkami.

Jana Pištejová stavila na priehľadnosť

Dovolenkové radovánky si slovenská módna návrhárka, Jana Pištejová, tiež najlepšie užíva z vody. Na oddych zvolila trendy priehľadné ležadlo, ktoré zaujalo aj svojou pohodlnou opierkou hlavy. Je vidieť, že Jana má odsledovaný aj aktuálny plastový trend a nenechá si ho ujsť ani pri balení na dovolenku!

Soňa Štefková si tiež obľúbila práve sladkosť

Modelka Soňa Štefková zapózovala tiež s nejedlým, ale zato sladko vyzerajúcim donutom, ktorý jej slúžil ako doplnok pri letnom fotení. Brunetka mala k nemu zladené šaty a vyzerala v nich naozaj ako milé dievčatko.

Prečítajte si tiež: Najštýlovejšie krásky s bicyklom: Ekologickému trendu podľahli známe módne ikony, inšpirujte sa nimi

Skupinová radosť je na nezaplatenie

Štýlovú bazénovú zábavu si dopriala aj Markizáčka Zuzana Vanková, ktorá sa spolu so svojimi kolegami osviežila v bazéne plnom nafukovacích kamarátov. Medzi pozvanými nesmel chýbať plameniak, jednorožec, ale dokonca aj novinka v podobe páva.

Michaela Kociánová uprednostňuje luxus a eleganciu

Topmodelka z Elite Bratislava, Michaela Kociánová, si na vode rada užíva v jednoduchosti, avšak v dokonalom pohodlí a elegancii. Na štýlovej bielej nafukovačke krásne vynikla jej vypracovaná modelkovská postava a modré plavky iba podčiarkli celý letný look.

- Najčítanejšie -