Presunúť na hlavný obsah

Letné outfity kráľovnej krásy z roku 2010 Anny Amenovej vás dostanú: Nahliadnite s nami do jej šatníka

Feminity

Kráľovná krásy z roku 2010 a známa mamička Anna Amenová patrí medzi najkrajšie ženy nášho showbiznisu. Nahliadnite spolu s nami do jej perfektného letného šatníka!

Krásna mamička, bývalá Miss a známa modelka Anna Amenová je prekrásna žena. Mama dvoch malých dievčatiek si aj popri materstve zachováva jedinečný a nezameniteľný štýl. A treba uznať, že v lete jej to nesmierne pristane. 

Mohlo by vás zaujímať: Postava Silvie Chovancovej Lakatošovej je už 20 rokov rovnaká: Mama dvoch detí dodržuje tieto tri pravidlá

Dokonalé farby 

Farby, farby, farby. To je niečo, čo k letu neodmysliteľne patrí. A známa kráska to vie. Azúrová farba na šatách jej neuveriteľne pristane. Celá v nich žiari a vyzerá dokonale. Wau!

Nedbalá elegancia s nádychom orientu

Tak toto je naozaj rana do čierneho. Aj keď v tomto prípade skôr do farebného. Sympatická plavovláska zvolila odvážny model s nádychom orientu a veruže urobila dobre. 

V jednoduchosti je krása

Áno aj čierna je v lete dobrou voľbou. Tento simple, avšak rafinovaný outfit je ideálny na horúce letné večery. Zdôrazňuje Annine bezchybné krivky a necháva vyniknúť jej prirodzenosť

Nežný pastel

Pastelové mini šaty sú na leto ideálnou voľbou. V kombinácii s bielymi teniskami a opaskom to pôsobí nežne a sexi zároveň. Skvelý letný look, ktorým nič nepokazíte. 

Rafinovanosť a punc luxusu

Aj oversize svetre majú v letnom šatníku svoje nenahraditeľné miesto. Pokiaľ k nim zvolíte sexi šortky a štýlovú kabelku, budete určite neprehliadnuteľná, rovnako ako očarujúca Anna.

Prečítajte si tiež: Krásky našich športovcov sa pýšia takýmito telami: Osí pás Zuzany Kollárovej či partnerka MMA zápasníka


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus