Presunúť na hlavný obsah

7 destinácií, v ktorých dovolenkujú modelky: Toto sú miesta, ktoré si ich toto leto naplno získali

Modeling

Byť modelkou, to nie je len úspech, ale aj celý rok mimo domova na cestách. Nás preto zaujímalo, na ktorých miestach čerpali toto leto energiu modelky z Elite. Inšpirujte sa ich výberom!

Baya Koláriková

Nie je náhoda, že modelka Baya Koláriková miluje Japonsko. Práve začiatky v modelingu strávila rovno v Tokiu, kde predvádzala pre Dior a toto miesto ju natoľko ovplyvnilo, že sa zaujíma o ich kultúru viac. Baya je vášnivou milovníčkou zdravej stravy a o svoje recepty sa delí aj na svojom food blogu @bayasfood.

Tieto nové tváre sa ocitli medzi finalistami a za najzaujímavejšie tváre môžete teraz hlasovať!

Vyberte si svojho víťaza a víťazku prestížnej súťaže Schwartzkopf Elite Model Look 2018.

Barbora Podzimková

Barbora Podzimková, mimo iného svetová víťazka Elite Model Look 2014, strávila dovolenku na Srí Lanke. Na ostrove v Indickom oceáne človek načerpá energiu a pocíti, čo je to jednoduchosť a sloboda. Na výraze tejto českej modelky jednoznačne vidno spokojnosť a relax v obklopení divokej prírody.

Erika Palkovičová

Modelka Erika Palkovičová najskôr zavítala do turisticky preplneného Ríma a neskôr priamo na nádhernú pláž s výhľadom na more. Vychutnala si tiež pravú taliansku kuchyňu, ktorá najlepšie chutí priamo v Taliansku, čo si budeme hovoriť. Skvelý tip. 

Hlasujte: Predstavujeme vám finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Rozhodnite o budúcej hviezde modelingu

Barbora Brušková

Barbora Brušková zavítala toto leto na miesto, ktoré sa v posledných mesiacoch veľmi rozšírilo práve vďaka Instagramu, Maroko. Všetky miesta sú tam priam dokonalo fotogenické a nechýba ani múzeum Yves Saint Laurent, ktoré si milovníčka módy a umenia jednoznačne nemôže nechať ujsť. 

Denisa Hromkovičová Dvořáková

Modelka Denisa Hromkovičová Dvořáková, ktorá je zároveň tento rok ambasádorkou Schwarzkopf Elite Model Look 2018 si vychutnala leto v Holandsku, kde vznikol aj tento pohodový záber. Kúsok od Slovenska tak môžete objavovať celkom iné kúty, o ktorých ste možno doposiaľ nevedeli.

Michaela Kocianová

Modelka a jej kolegyňa, ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre SR Michaela Kocianová, sa vydala na plavbu loďou, odkiaľ si mohla pozrieť krásy našej prírody naozaj slobodne. Talianske Portofino patrí medzi obľúbené destinácie turistov a užiť si ho priamo z diaľky na mori, musí byť zážitok.

Eva Klímková

Česká modelka Eva Klímková si to namierila do Francúzska, v ktorom modelky trávia veľa času po celý rok. Eva sa však išla pozrieť na krásy prírody a spoznať Francúzsko trochu inak a tak hneď po tom, čo si popozerala mesto, zavítala tam, kde možno vidieť panorámu. Obklopená nádhernou prírodou si tak rozšírila svoje cestovateľské zážitky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus