Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Barbora Brušková bodovala na plnej čiare: V súkromí rebelský look, v spoločnosti dokonalá dáma!

Slovenské celebrity

Na finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 sme stretli aj topmodelky z agentúry Elite, ktoré nás ohúrili svojím stylingom.

Jednou z nich bola aj topmodelka Barbora Brušková, ktorá nás svojím vzhľadom doslova okúzlila. Mladá modelka, ktorá má na svojom konte prehliadky pre úspešné módne značky je síce na Slovensku menej známou, no vo svetovom modelingu jej meno dobre poznajú. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Modelka Barbora Brušková zahviezdila na prehliadke Maison Margiela: Toto si bude pamätať ešte dlho!

Tvárna modelka

Pôvabná modelka so zaujímavými črtami tváre sa vyznačuje svojou schopnosťou meniť svoj vzhľad a byť tvárnou, čo sa v modelingu veľmi oceňuje. Na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017 nás očarila krásnym stylingom a vizážou, ktorá jej nesmierne pristala a nie sme na ňu zvyknutí.

Zahviezdila!

Barbora patrila k modelkám, ktoré vo finálový večer naozaj zažiarili. Čierne dlhé šaty s rafinovaným výstrihom a transparentnými rukávmi jej vytvárali nadčasový look a zvýraznili jej štíhlu postavu. Polodlhé vlasy upravené do sexi účesu s objemom sa jej dokonale hodili a čerešničkou na torte bola hviezdna vizáž.

Rebelka vs. elegantná dáma

V súkromí môžeme vidieť Barboru v "chlapčenskom" štýle s jednoduchým outfitom a prirodzeným vzhľadom. Keďže práca modelky je neustále iná a na foteniach či prehliadkách ide vždy o odlišný typ make-upu a účesu, Barbora si užíva chvíle, keď sa nemusí líčiť takmer vôbec.

Dievčenská a prirodzená

Jej krása je spojením mladosti, prirodzenosti a jemnosti. "Baby face" Barbora Brušková je skvelým príkladom toho, že modelka by mala byť naozaj tvárna. Na súkromných záberoch pôsobí ako nevinné dievčatko a pri práci modelky či na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017 ako zvodná kráska.

Inšpirujte sa: Predstavujeme vám víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Práve tieto mená nás budú reprezentovať vo svete

V žiari reflektorov

Úspešné modelky z agentúry Elite sa spoločne vyfotili tesne po finále a dokázali, že patria medzi elitu slovenského aj svetového modelingu. Mladé, talentované a ambiciózne modelky sú skvelým príkladom pre nové víťazky Schwarzkopf Elite Model Look 2017.

- Najčítanejšie -