VIDEO: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová: Pôvabná kráska v sebe skrýva tento talent, o ktorom tušil len málokto

Pri príležitosti vernisáže v univerzitnej knižnici sme vyspovedali aj Miss Slovensko 2016 Kristínu Činčurovú. Tá nám prezradila niečo, čo o nej len málokto tušil. Na výstave sme ju nezastihli celkom náhodou, krásna Slovenka v sebe totižto ukrýva umelecký talent.

Zdroj: Vlado Anjel

Po skončení súťaže krásy Miss Slovensko sa začala zaujímať o modeling, v ktorom sa jej naozaj darí. Vyťažená kráska v súčasnosti cestuje po európskych metropolách, kde sa jej podarili aj prvé modelingové úspechy. Ak ste si však mysleli, že pekná tvárička a dokonalé telo sú jedinou prednosťou, mýlili ste sa! Pôvabná Kristína Činčurová totiž na seba prezradila jej pozitívny vzťah k umeniu a talent, o ktorom ste doteraz možno netušili.

Mohlo by vás zaujímať: Letné menu Kristíny Činčurovej: Najkrajšia Slovenka nám prezradila tipy na najlepšie miesta a beauty produkty

Umelecké gény v rodine

„Mám veľmi blízky vzťah k umeniu a vždy som sa mu chcela venovať čo najviac, keďže aj môj starký je maliar a moja mamina takisto veľmi pekne kreslí. Ja sama som mala možnosť študovať asi 4 roky výtvarný odbor na súkromnej umeleckej škole a takisto som chcela študovať aj na vysokej škole niečo podobné, možno sa k tomu v budúcnosti vrátim. K umeniu mám naozaj veľmi blízky vzťah a vždy mám radosť, keď sa môžem zúčastniť nejakej podobnej akcie,“ prekvapila krásna Kristína.

Na súťaži Miss World zaujala spevom

Okrem umeleckých a výtvarných zdatností sa okrajovo venuje aj spevu. Svoj talent dokonca predviedla na svetovej súťaži Miss World, kde mali súťažiace ukázať svoje nadanie. „Keď prišla súťaž Miss World zistila som, že tam naozaj musím predviesť nejaký talent a keďže to kreslenie sa tak predviesť úplne nedá a ja som naozaj chcela zaujať a dať do toho maximum, tak som sa rozhodla, že možno zamakám na tom speve a niečo sa možno podarí. Začala som chodiť na hodiny spevu a natrénovala si viac pesničiek a naučila sa aspoň trošku tú techniku,“ priznala skromne.

Feminity TV: V rozhovore s Kristínou Činčurovou sa dozviete viac o jej vzťahu k umeniu

Inšpirujte sa: VIDEO: Okúzľujúca Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová: Prezradila, čo sa jej na Slovenkách páči najviac

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba