Presunúť na hlavný obsah

Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Linda Vojtová odhalila dokonalé nohy, Michaela Kocianová ako princezná

Modeling

Ani tento rok si nenechali mnohé známe tváre českého a slovenského modelingu i spoločenského života ujsť finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look 2017 v Španielskej sále Pražského hradu. Pozrite, ako im to počas večera pristalo.

Linda Vojtová 

Česká topmodelka Linda Vojtová prišla v naozaj zaujímavom outfite. Jej šaty mali honosný nádych, pôsobili netradične a napriek tomu v nich vyzerala sexi a žensky. Pozrite, ako jej to včera pristalo.

Prečítajte si aj: Predstavujeme vám víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Práve tieto mená nás budú reprezentovať vo svete

Zuzana Stráská

Modelka a zároveň ambasádorska za ČR Zuzana Stráská prišla zahalená v dlhých rozprávkových šatách. Jej výber bol dôkazom toho, že žena môže vyzerať príťažlivo aj v prípade, že neodhalí takmer nič.

Michaela Kocianová

Naša úspešná topmodelka a ďalšia ambasádroka súťaže Michaela Kocianová zažiarila. Vďaka svojmu bielemu a zaujímavo riešenemú outfitu vyzerala ako skutočná princezná. Michaela svojím výberom opäť nesklamala.

Denisa Hromkovičová Dvořáková

Ďalšou z modeliek, ktoré prišli na finálový večer bola aj krásna Denisa Hromkovičová Dvořáková, ktorá má rovnako ako predošlé dámy ukážkovú postavu. Na finálový večer zvolila aj ona dlhší vzorovaný model, ktorý jej postave pristal.

Pavlína Němcová

Česká topmodelka Pavlína Němcová dala prednosť čiernej farbe a úzkym nohaviciam. Hoci bol jej outfit na prvý pohľad jednoduchý, Pavlíne pristal a vyzerala v ňom štýlovo.

Zuzana Kanisová

Stylistka Zuzana Kanisová je známa tým, že dáva prednosť jednoduchším a nadčasovým modelom šiat. Musíme uznať, že ani tentokrát výberom outfitu nesklamala.

Veronika Vágnerová Husárová

Bývalá misska Veronika Vágnerová Husárová má ukážkovú postavu a okrem toho aj vkus, vďaka ktorému je vždy ženská a elegantná. Šaty, v ktorých sa ukázala boli jednoducho nádherné.

Kristína Činčurová

Ďalšia z bývalých missiek Kristína Činčurová prišla na finále v bielych dlhých šatách od Mišky Ľuptákovej, ktoré si so svojou štíhlou postavou môže dovoliť. Bola krásna, sexi a výrazná.

Barbora Franeková

Aj samotná Barbora Franeková dala prednosť bielym šatám od Michaela Kováčika a myslíme si, že spravila dobre. Odhalený dekolt jej pridal na sexepíle a malou kabelkou do ruky nič nepokazila.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Kocianová sexi ako nikdy, Vojtová ako "baby Gisele"

Alena Pallová

Finále si prišla pozrieť aj prominentná lekárka Alena Pallová, ktorá zvolila kratšie šaty ako predošlé dámy. Červené lodičky a kvetovaný vzor šiat so sebou perfektne ladili.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová sa vďaka červenej farbe šiat s čipkou od ostatných dám úplne odlíšila. Uznávame, že vyzerala sexi a výrazne. 

Ktorej zo známych osobností to najviac počas večera pristalo?

spolu hlasovalo 474 ľudí

- Najčítanejšie -