Presunúť na hlavný obsah

Štýlová Tatiana Žideková sa vie s módou vyblázniť: K plavkovým outfitom zvolila v lete tieto doplnky

Slovenské celebrity

Fitnesska Tatiana Žideková bola toto leto skutočnou ozdobou. Toto je najlepší výber jej plaviek, v ktorých perfektne vynikla jej vyšportovaná postava. Modely doplnila aj o obľúbené módne doplnky na hlavu. Inšpirujte sa.

Volánové so sexi tango nohavičkami

Čierne dvojdielne plavky jednoduchého strihu doplnené o volány kopírovali Tatianinu postavu priam dokonale. Vďaka tango nohavičkám nechala v nich vyniknúť aj svoj zadok, rafinovane pre-krytý v hornej časti spomínanými volánmi.

Nežné ružové s pleteným motívom 

Takto si ako kráľovná Tatiana sedela a popíjala svoj drink s klobúkom na hlave. Zdobili ju nežné ružové dvojdielne plavky po okrajoch s pleteným motívom, uviazané na šnúrky. 

 

Mohlo by vás zaujímať: Natália Selveková je inšpiráciou pre mnohé Slovenky: Vďaka týmto doplnkom vyzerá každý jej letný outfit inak

Jednoduché čierne doplnené o kvety a mašľu

Tatiane pristali aj tieto čierne dvojdielne plavky s kvetinovým a ďalším motívom, ktoré plavky ozvláštnili. Uviazané boli na mašličku, čo zase príjemne ladilo s jej mašľou okolo hlavy, ktorá bola v rovnakej farbe ako kvetinový motív.

Biele s ružovými pásikmi

Ako nežná kvetinka vyzerala Tatiana v tomto modeli plaviek. Biele s pastelovými ružovými pásikmi pekne vynikli na jej opálenom tele. Celkový plavkový outfit doplnila o slamený klobúk a štýlové slnečné okuliare. 

Dvojdielne a dvojfarebné

Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná aj keď príde reč na plavky. Tatiana sa predviedla v takomto strihu plaviek, pričom vrch bol čierny a spodok plaviek biely. Boky boli pokryté tentoraz menšími volánmi.

 

Čítajte tiež: Najštýlovejšie letné stylingy Andrey Verešovej: Toto leto sa predviedla v takýchto šatých a prehozoch

Biele so zlatým motívom

Biela a zlatá, to je taká kráľovská kombinácia, na ktorú stavila aj Tatiana a vyplatilo sa. Opäť doplnené o asi je obľúbené volány, ale zase v inom prevedení a farbe jej takto pristali. 

Jednodielne plavky sú dnes trendy 

Neprehliadnuteľnou ozdobou však musela byť práve v tomto modeli jednodielnych a neónových ružových plaviek, v ktorých doslova žiarila. Ak si pozorne všimnete, plavky majú aj vzadu rafino-vaný výstrih na spodnej časti chrbta. Ďalší model, ktorý potvrdil, že aj celé plavky sú dnes trendy. 

Troška športovejšie

Ružové pastelové plavky športovejšieho strihu, tentoraz bez volánov, doplnila Tatiana o ďalšiu zo svojich ozdôb na hlavu, takúto krásnu ružovú mašľu. V týchto plavkách a doplnkoch pôsobila sku-točne veľmi nežne. 

Neprehliadnite: Jednodielne plavky už dávno nie sú nudné: Alexandra Orviská stavila na exotiku, Soňa Skoncová opäť nesklamala

Jednoduché zelené so zlatým

Posledný model, ktorý sme vybrali spomedzi Tatianiných mnohých inšpirujúcich, je práve tento. Jednoduché zelené plavky na úzke ramienka doplnené o zlatý doplnok na spodnej časti plaviek. K tomu ďalšie z radov štýlových mašlí na hlavu a výsledný efekt je zaručený, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus