Presunúť na hlavný obsah

Vaše pery v hlavnej úlohe: Nedovoľte im vysušiť sa či spáliť na slnku, títo pomocníci vám pomôžu

Krása

Pred dňom stráveným na slnku si krémujeme celé telo emulziou s dodatočným ochranným faktorom. Na vlasy si nasadíme klobúk, či šiltačku, aby zostali aj počas leta vyživené. Kto však stráži pred slnkom naše pery?

Pokožka pier je nemierne jemná. Aby zostávali aj počas leta hebké a hodvábne jemné, je potrebné venovať im zvýšenú starostlivosť. SPF filter, jemné olejové textúry či peeling na pery by sa v lete mali stať vašimi priateľmi. 

Kúsok cukru pre vaše pery

Produkty, ktoré v sebe obsahujú zrnká malého bieleho zabijaka krásnej postavy, vedia byť vyživujúce pre vaše pery. Cukor totiž to zadržiava vlahu a necháva na perách prirodzene jemný a hebký povrch. Jeho chuť a vôňa je  v niektorých produktoch nezameniteľná. Veď kto by si nechcel vychutnávať sladké bez výčitiek?

Prečítajte si tiež: Hravý letný účes: Nedovoľte svojim vlasom padať vám do tváre, ale zopnite ich do pôvabného výčesu

Rýchla záchrana 

Ak vaše pery v týchto horúčavách trpia, dodajte im regeneráciu počas najchladnejšieho obdobia leta. Táto kúra funguje práve v noci a už po jednom použití vám garantuje excelentný výsledok. Nočná kúra zahojí popraskanie a vyhľadí pery, aby boli stále hladké a plné vitamínov. 

Sila kolagénu útočí

Dostatok vypínajúcich zložiek je pre krásnu pokožku úst kľúčový. Kolagén si telo produkuje samo, avšak k dokonalosti svojim perám môžete pomôcť práve jeho extra dávkou. Vaše ústa sa vám odvďačia dlhodobým mladým vzhľadom a pevnosťou.

Peeling je nový začiatok

Ochrana pier môže začať až keď sú zbavené odumretej pokožky a plnohodnotne pripravené na aplikáciu balzamu. V tomto vám nepomôže nič iné, iba peeling na pery. Vyhľadí ich povrch, zanechá ich jemné a obohatené o bambucké maslo. 

Mohlo by vás zaujímať: Nechajte svoje líčka očervenieť: Tieto textúry líceniek sú toto leto beauty jednotkami

Olejový zázrak

Tento olej na pery ich nielen vyživí, ale dodá im aj nekonečný lesk. Jeho formula je postavená na čisto prírodnej báze, čo dozaista ulahodí aj vegánskemu publiku. Spája v sebe jemnú farbu a starostlivosť. Olejová textúra zabezpečí uzamknutie efektívnych látok vnútri pokožky a dodá im aj zvodný objem.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus