Presunúť na hlavný obsah

Nesmrteľná kombinácia: Rifle a sako noste v týchto trendy kombináciách, ktoré nikdy nebudú nudné

Móda

Stará dobrá klasika, ktorá nikdy nevyzerá ošumelo ani nudne. Také vedia byť obyčajné rifle a sako, ak ich doplníte o zaujímavý akcent či nezvyčajnú kombináciu. Vyskúšajte to takto.

V šatníku máte určite hneď niekoľko párov riflí. Doplnené o klasické sako, vedia byť tým pravým outfitom nielen do práce ale aj na voľný čas. Premeňte tieto nadčasové kúsky na veľký trend. Pomôžu vám práve tieto tipy na ich styling.

Prečítajte si tiež: Saddle bag spôsobila revolúciu: Ikonická kabelka zo seriálu Sex v meste je jedným z najžiadanejších trendov

Siahajte výlučne po kvalite

Sk nemáte čierne sako, musíte si ho určite zadovážiť. Je must have kúskom, ktorý si na seba jednoducho prehodíte, doplníte ho tmavé okuliare a môžete sa tváriť ako pravá Hollywoodska star. V kvalitnom kúsku, ktorý vám dokonalo sadne získate sebavedomie, ako v žiadnom inom oblečení. 

Malé osvieženie v podobe pásika

Po starej dobrej čiernej klasike prichádza raz aj na malé experimentovanie. Tmavý podklad, ak je ešte ja modrý, sa perfektne hodí k riflovine. S pásikom vám pekne vyformuje postavu a aj oversized kúsok bude pôsobiť veľmi žensky. Predĺži váš driek a zaujme novým náhľadom na sako. 

Závan športu

Práve športový akcent vie do tejto inak elegantne pôsobiacej kombinácie priniesť čerstvý vzduch. Podprsenka, ktorá môže vyniknúť aj ako celok, alebo vedia vykúkať iba jej kúsky, keď si sako zapnete, je nečakaný ženský detail. Premeňte upnutosť na pohodlnie a odhaľte viac zo svojho športového ja. 

Vaše nové milované rifle

Tak ako je veda nájsť to správne sako, s rifľami sa táto dilema tiež nelíši. Perfektne sadnúci kúsok by mal zvýrazňovať vaše pozadie, obopnúť vaše krivky a zakryť prípadné nedostatky. Populárne sú aj varianty tzv. mom jeans, ktoré majú dĺžku asi po lýtka a jemný nadnesený strih. 

Mohlo by vás zaujímať: Hra so šírkou vášho drieku: Štýlové jesenné opasky zvýraznia váš pás a dodajú vám jedinečný štýl

Malá romantika

Modré rifle sa dajú kombinovať naozaj s čímkoľvek. Je jedno, akú farbu k nim zvolíte, s každým sakom budú pôsobiť symetricky a veľmi pôsobivo. Všetky pohľady však na seba pritiahnete ak aj teraz, v chladnejších dňoch, zvolíte jemnejšiu farbu. Vyskúšajte bledú modrú ako kontrast k riflovine, alebo sivú s nádychom romantiky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe