Presunúť na hlavný obsah

5 módnych rád, ktoré odporúča Anna Wintour: Mala by ich poznať každá žena, ktorá sa chce vyhnúť trapasom

Zahraničné celebrity

Anna Wintour. Toto meno je v módnom svete niečím viac, ako len obyčajným menom. Táto žena to dotiahla poriadne ďaleko a z vedenia britského Vogue presedlala rovno do Ameriky. Aké rady však zdieľa so ženami po celom svete?

Anna Wintour ma vycibrený štýl, ktorý nikdy nešliape vedľa. Jej ikonický look- strih bob po plecia a čierne okuliare- sa už navždy zapíše do módnych dejín. Táto diva však podporuje ženy po celom svete ku krajšiemu ja. Takto to robte aj vy, aby ste boli nezabudnuteľná! 

Prečítajte si tiež: Detské fashion ikony na sociálnych sieťach: Spoznajte najmladších influencerov módneho sveta

Nájdite svoj štýl

Ako máte možnosť vedieť, Anna je oddaná svojmu vlakovému looku dlhé roky. Dala sa takto ostrihať keď mala pätnásť a nikdy neprestala žiariť v krátkom bobe. Prvom radou od štýlovej Anny je preto jednoznačne nájsť svoj štýl. Ona sama sa pohybuje v strede šialeného módneho kolotoča. Nenosí však ani zďaleka všetky módne trendy, ktoré prídu do redakcie Vogue. Práve naopak. Ona presne vie, čo sa jej hodí a hlavne v čom sa cíti pohodlne. Svoj štýl opisuje ako žensky a elegantný, stále však klasický. 

Kupujte si už iba kvalitné topánky 

Anna dokáže každý svoj outfit doladiť tým istým typom topánok. Preferuje kúsky, ktoré sú nadčasové a nevadí jej doplatiť si za kvalitu. Miluje béžové sandálky s remienkami, klasické lodičky od Manila Blahnika v neutrálnej farbe a na jeseň zahaľuje svoje nohy do čižiem, ktoré siahajú po kolená. 

Raz za čas sa odviažte 

Móda má byť aj o zábave. Preto práve pani Wintour miluje výrazne potlače, hlavne ženské kvety. Kvetované šaty ladí s kabátmi v neutrálnych farbách a chýbať nesmú ani jednoduché šperky. 

Recyklujte ako ikona 

Aj keď je stredobodom módneho priemyslu, Anna Wintour stále myslí na dobro našej planéty. Nenechá sa uniesť neplánovanými nákupmi, ani rozhodovaním sa na rýchlo. Ak kupuje nový kúsok, vždy premýšľa nad tým, s čím ho môže kombinovať. Razí heslo, že ak keď ženy rady nakupujú, neznamená to, že teraz musia všetky svoje staré veci vyhodiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham oslavuje 10 rokov: Tieto ikonické kúsky dostala do módy práve ona a stále je im verná

Nikdy by si na seba neobliekla toto 

Poetická ikona módneho sveta je veľmi striktná v oblasti farieb. Tak ako radí módu si užívať, radí aj nenosiť celočierny outfit. Sama povedala, že nikdy by nevyšla na ulicu celá odetá iba do tejto ponurej farby. Niekedy stačí jemný vzor, výšivka či farebné doplnky. S tým by Anna Wintour jednoznačne súhlasila!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus