Presunúť na hlavný obsah

Babie leto vo farbách: Mária Zelinová ako dáma na promenáde, Lucia Slaninková v baby ružovej a ďalšie

Feminity

Jeseň nám už síce klope na dvere, ale ešte si stíhame užiť babie leto. Nechajte sa inšpirovať perfektnými outfitmi našich známych krások, ktoré majú nezameniteľný štýl. Nebojte sa farieb, ani výrazných akcentov. Budete tak neprehliadnuteľná!

Mária Zelinová

Modelka Mária Zelinová stavila na kombináciu troch farieb a nemohla urobiť lepšie. Jednoduché, farebné šaty a pudrové lodičky sú dokonalou voľbou. Navyše nechávajú vyniknúť Máriinu prirodzenosť. 

Ivana Gáborík

Manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana znova ukázala, že naozaj vie, ako sa dokonale zladiť. Známa tanečnica siahla po púdrovej ružovej a skombinovala ju s výraznejšími akcentami. Nevtieravé, sexi a štýlové! 

Jana Slačková

Redaktorka a modelka Jana Slačková má skutočne nezameniteľný štýl. Výrazné červené nohavice a sandálky na vysokom podpätku jej nesmierne pristanú. Jana je jednoducho za každých okolností chic.

Prečítajte si tiež: Sprievodca krásnym Talianskom: Ivana Gáborík s manželom Mariánom si vychutnávajú romantiku na týchto miestach

Kristína Kormúthová

Moderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová, patrí medzi naše najštýlovejšie krásky. Toto je jasný príklad toho, že jeden dominantný prvok, akým sú tieto šaty, vás urobí neprehliadnuteľnou. Na babie leto ako stvorené!

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko - Karolína Chomisteková je známa tým, že módu miluje. A nebojí sa experimentovať. Na prestížnu akciu si vzala lesklé, rafinované šaty a nemohla urobiť lepšie. Vyzerá ako kráľovná.

Mohlo by vás zaujímať: Letné pózy Sloveniek: Pohrajte sa so svojím telom a zdokonaľte svoje dovolenkové fotky podľa ich vzoru

Lucia Slaninková

Modelka Lucia Slaninková nedá v šatníku dopustiť na pastelové farby. Tejto sympatickej blondínke navyše ružová neuveriteľne sedí. Robí ju ešte nežnejšou.  

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová vie, že doplnky tvoria celok. Ku klasickej kombinácii zvolila výrazné zlaté gladiátorky. Skutočne ideálna voľba. Dodalo jej to punc výnimočnosti a luxusu. Skvelé!

- Najčítanejšie -