Presunúť na hlavný obsah

Sprievodca krásnym Talianskom: Ivana Gáborík s manželom Mariánom si vychutnávajú romantiku na týchto miestach

Slovenské celebrity

Naša krásna Slovenka. Tanečnica Ivana Gáborík rozsieva pozitívnu energiu a kúsok svojej krásy preniesla posledné dni aj do Talianska. Pozrite sa spolu s nami, ktoré miesta ju zaujali najviac.

Čaro Talianska dokáže naplno pohltiť každého. Jeho zákutia, malé uličky, ale aj vynikajúca kuchyňa, si získali aj srdce našej tanečníčky Ivany Gáborík. Tohto ročný výlet si užíva aj so svojom manželom. Úsmev na tvári partnerom neschádza ani po dňoch cestovania!

Prečítajte si tiež: Postava Silvie Chovancovej Lakatošovej je už 20 rokov rovnaká: Mama dvoch detí dodržuje tieto tri pravidlá

S nádherným výhľadom

Ivana je fashionistkou ako sa patrí. Svoj jednoduchý ale zato veľmi efektná turistický outfit osviežila štýlovou farebnou kabelkou. Takto si tanečníčka vychutnávala tie najkrajšie talianske atrakcie. Miláno ju dostalo do kolien, bola to pre ňu láska na prvý pohľad.

Užívajú si život

Kráska si drží líniu a preto verí vo vyváženú stravu. Svoje sladké chúťky tlmí božsky vyzerajúcim ovocím, ktoré si vychutnáva s ešte krajším výhľadom. K večery si Ivana však rada dopraje pohárik talianskeho zlata v podobe Aperolu.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie plavkové outfity tohto leta predviedla Michaela Kocianová: Takto budete o krok vpred aj o rok

Malebné jazero

Talianska architektúra je dozaista niečím fotogenickým. Ivana do nádherného prostredia zapadla ako vo filme. Pri Lago di Como si aj s manželom užili naozaj romantický výlet plný krásnych vyhliadok.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus