Presunúť na hlavný obsah

Priestranné kabelky, ktoré odnesú všetko, čo len potrebujete: Na tieto kúsky sa naozaj môžete spoľahnúť

Móda

Váhate pred odchodom z domu, pre ktorú kabelku sa rozhodnúť? Prenášate so sebou cez deň počítač, polovicu svoje make up taštičky, či dokonca knižky? Veľké tašky zažívajú svoj come back a vo veľkej sláve sa vracajú do ženských šatníkov.

Ženami sú milované aj nenávidené. Ich povesť je prirovnávaná aj k slávnej čiernej diere. Reč je o rozmerných ženských kabelkách, ktoré sú častokrát preniesť v sebe celý náš život. Vybrali sme pre vás štýlové, ale aj praktické kúsky, ktoré spĺňajú všetky požiadavky ženskej rozmaznanosti.

Prečítajte si tiež: Plavky s vysokým pásom: Ich nosenie z vás spraví plážovú bohyňu, nemáte v nich totiž čo stratiť

Lesk ako z reflektorov

V lete sa nebojte na svojej kabelke vyhrať s farbami či rôznych druhom spracovania. Do kancelárie ale aj na voľný čas voľte kúsok, ktorý na prvý pohľad očarí svojim metalickým spracovaním. Ukážte sa v tom najlepšom svetle a prežiarte svoj outfit práve týmto doplnkom.

Hravý tvar

Novinkou sezóny je aj tvar batôžka, ktorý sa naozaj pohodlne nosí a kombinuje. Ženskosť mu dodávajú detaily v podobe zaujímavých rúčok či zlatých kovaní. Takto strihaná kabelka sa môže premeniť na váš ostrov snov. Nepôsobí rozmerne a pritom do nej naozaj nahádžete čokoľvek- od rúži na pery, cez zápisníky až po vaše obľúbené magazíny.

Poriadok v plaste

Štýlovou letnou kabelkou je bez pochýb aj takáto plastová kráska, ktorá vás prinúti k poriadkumilovnosti. Do stredového vrecka vložíte iba tie najpotrebnejšie maličkosti, ktoré nebude vidieť. Zvyšný priestor vyložte potrebnosťami, ktoré si nosíte do kancelárie, plavkami a uterákom či kľudne oblečením do posilňovne. Takýto kúsok sa stane must have vecou na akúkoľvek príležitosť.

Orientálne vzory

Klasický strih a pritom netypické spracovanie. Kabelka od Diora poskytuje všetko. Navyše si túto krásku môžete personalizovať a nechať si na ňu našiť svoje meno. Ak hľadáte podobný lacnejší kúsok, nahliadnite do ktoréhokoľvek bežného reťazca. So safari či ento štýlom sa momentálne roztrhlo vrece.

Mohlo by vás zaujímať: Jemné blúzky z tylu: Nebojte sa ich ani v lete a nečakane ukážte kúsok pokožky

Odneste si veci na chrbte

Voľno časovým doplnkom vie byť aj praktický ruksak. S nášivkami či rôznymi motívmi sa vyhnete klasickému stereotypizovaniu. Ruksak vôbec nie je len turistickou záležitosťou. Premeňte ho na každodenný kúsok, ktorý môžete so sebou nosiť do práce, na prechádzky po meste, ale aj na pláž. 

- Najčítanejšie -