Presunúť na hlavný obsah

Letné pózy Sloveniek: Pohrajte sa so svojím telom a zdokonaľte svoje dovolenkové fotky podľa ich vzoru

Slovenské celebrity

V súčasnej dobe sociálnych médií nejedna žena túži po dokonalej fotke zo svojej dovolenky. Pochváli sa ňou nielen svojim kamarátkam, ale aj všetkým priateľom či fanúšikom na sociálnej sieti. Tieto sexi pózy si zamilovali známe Slovenky. Dokonalé letné fotky máte na dosah!

More a neutíchajúca pohoda. Fotografovanie pri ňom však môže byť veľkým háčikom. Svoju postavu však viete pootočiť do strán, či zamerať hľadáčik fotoaparátu na tú najlepšiu partiu vášho tela. Inšpirujte sa sexi pózami Sloveniek a užívajte si obdivné pohľady!

Prečítajte si tiež: Festivalové looky Sloveniek: Karolína Chomisteková v sexi tope, influencerka Naty Kerny zaujala štýlovým prehozom

Karolína Chomisteková si zakladá na vlasoch

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, vsadila na osvedčený úspech. Póza „zo zadu“ je v letných dňoch veľmi žiadaná. Ukážete tak svoje slnkom vyťahané vlasy, ktoré chytajú nové odlesky. Pri tejto póze tiež viete krásne vypučiť zadoček a zvýrazniť si tak ženské línie postavy.

Opretá na ruke ako Romana Škamlová

Ak niekto rozhodne vie, ako zaujať, tak je to bývalá misska a podnikateľka Romana Škamlová. Aj na lodi si dokázala osvojiť úplne perfektnú letnú pózu. Preneste váhu svojho tela na pokrčenú ruku, ukážete tak kúsok dekoltu, ktorý v tomto pohľade bude pôsobiť väčšie a pevnejšie. 

Ploché bruško Soni Skoncovej

Moderátorka na svojej postave ustavične drie a vie, že iba poriadnym cvičením si zabezpečí krásne a pevné telo. Dovolenkový manuál fotenia má však úplne v malíčku. Ak chcete mať na fotke krásne bruško, stačí voliť záklon, ako tomu je v prípade Soni Skoncovej.

Nohy modelky Kristíny Činčurovej

Jednoduchá letná póza, ktorú vás naučí modelka a víťazka súťaže Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, vám pomôže opticky predĺžiť nohy. Nohu, ktorá je na fotografii vzadu vystrite, tú prednú pokrčte v kolene. Fotografa poproste, aby vás zachytil z jemného nadhľadu a máte vyhraté.

V lehu ako Andrea Verešová

Aj na fotkách, na ktorých ležíte môžete vyzerať božsky. Modelka Andrea Verešová je toho jasným príkladom. Na svojom ležadle sa pri fotení nezabudnite vystrieť a nohy mierne podvihnite. Takáto póza vám krásne predĺži driek a zoštíhli nohy.

Dokonalo tvarované stehná podľa Ivany Gáborík

Tanečníčka sa veru na svoju postavu sťažovať nemôže. Krásna Ivana Gáborík vám však v jednom bode ukáže ako zdokonaliť svoje fotky robené zboku. Na podložke sa jemne podoprite rukou a odľahčite tak svoj zadok a stehno. Na fotografii potom bude automaticky vyzerať štíhlejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa nechajú na vode unášať slovenské krásky: Pozrite, aké nafukovačky toto leto zvolili

Ležiac na vode na štýl Aleny Pallovej 

Lekárka Alena Pallová si užíva letné dni naplno. Jej fotky na sociálnych sieťach priam vyrážajú dych, avšak jedna je ešte o máličko špeciálnejšia. Ak máte pocit, že na dokonalej dovolenkovej fotografii nebudete mať dobrý účes, nebojte sa zmáčať si aj hlavu. Takýto typ fotografie ukáže vaše ploché bruško a vy sa nemusíte stresovať o výraz vo vašej tvári.

Zábava vo dvojici ako Dominika Cibulková a Barbora Franeková

Ak chcete svetu ukázať svoje dokonalé leto, neváhajte do neho zapriahnuť aj svoju najlepšiu kamarátku. Spoločné fotografie môžu byť veľká zábava. Takto si ich užívajú tenistka Dominika Cibulková a Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe