Presunúť na hlavný obsah

Dodajte svojim vlasom jemný lesk a nádych farby: Tieto medené odtiene musíte vyskúšať ešte počas leta

Krása

Na vašich slnkom vyčerpaných vlasoch sa už teraz môže skvieť nová farba, aj s nádychom jesene. Toto ročné obdobie je síce ešte ďaleko, avšak hnedé a jemne červené odtiene na vlasoch nevyzerali ešte nikdy lepšie.

Premeňte svoju farbu vlasov na jemne slnkom vyťahaný odtieň ryšavej. Medové odlesky a závan jemného letného vánku z vás spravia dokonalú bohyňu. Užívajte si lúče slnka a malý náznak červenej aj vo vašich vlasoch. Budete sexy a nespútaná ako pravé svieže tornádo!

Ryšavé odlesky pre každú farbu vlasov

Skvelým pomocníkom vo vašej rutine umývania vlasov vie byť šampón oživujúci farbu. Dodá jemný medený tón akejkoľvek farbe vlasov a podtrhne ich šťavnatú farbu. V lete si nemôžete priať nič viac. Tento produkt sa stará, vyživuje a zároveň pomáha vlasom zostať odolnejšími aj pri vplyve tepla.

Prečítajte si tiež: Umývať si neustále vlasy v teple nie je zdravé: Tento jednoduchý trik ich však pred potením ochráni oveľa dlhšie

Sviežosť a výživa je prvoradá

Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek zmenu farebnosti vlasov, vnímajte na začiatku ich štruktúru a kvalitu. Nedovoľte ani sama seba ani kaderníčke, aby vašu hrivu začala farbiť bez poriadnej dávky výživy pred farbením. Šampóny na farbené vlasy, to nie je len tak. Ich zložky sú špeciálne vyvinuté pre potreby vašich vlasov a dodajú im ten správny lesk a letnú žiaru.

Jemné tónovanie už za 20 minút

Ak chcete vyskúšať nový trend jemných medových vlasov, ale rozhodne nemáte čas ani chuť stráviť v kaderníckom kresle viac ako pol hodinku, nezúfajte. Je tu pre vás tónovací šampón, vďaka ktorému získate nový svieži odtieň iba za 20 minút. Vymyje sa tak po štyroch umytiach, takže je vhodný aj na prechodné zmeny farby vlasov.

Premelírovanie ale nie v blond odtieni

Mnohé ženy si melír stále predstavujú ako zebru, lenže na našich vlasoch. V súčasnej dobe je opak pravdou. Svieži nový look si môžete do vlasov vmelírovať aj s použitím ryšavých odleskov. Prirodzenosť mu dodá práve jemné splynutie s vašou farbou vlasov. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozdiel medzi dezodorantom a antiperspirantom stále mnohí netušia: Takto sa v lete nebude potiť

Hĺbkové zacelenie vlasu

Aj tak sa dá dostať k sviežej farbe. Súčasné tónovacie šampóny, ktoré obsahujú pigmenty farby, už tu zďaleka nie sú iba na šedivé vlasy. Krásne nové presvetlenie dokážu vyčarovať aj na vašich vlasoch a dopriať im aj potrebnú starostlivosť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus