Presunúť na hlavný obsah

Simona Krainová vyzerá 10 rokov rovnako: Toto sú letné stylingy, na ktoré so svojou postavou vsádza

Zahraničné celebrity

Modelka Simona Krainová je známou milovníčkou leta a slnečných lúčov. Dovolíme si tvrdiť, že sú to práve letné stylingy, ktoré tejto kráske pristanú najviac. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na tie naj.

Česká modelka Simona Krainová sa drží na výslní v modelingu niekoľko rokov. Atraktívna blondínka má po boku Karla Vágnera krásnu rodinku. Jej synovia Max a Bruno rastú ako z vody a práve len na nich sú vidno tie roky. Simona totiž vyzerá už niekoľko rokov stále rovnako. Svoju postavu si udržiava a preto si môže dovoliť v móde všeličo. Letné stylingy pri mori patria medzi naše najobľúbenejšie!

Prečítajte si: Sestra Simony Krainovej je pre ženy veľkou inšpiráciou: V 50-tke dosiahla postavu snov a má zaslúžený obdiv

Šaty s ornamentom

K letu neodmysliteľne patria farby a ich rôzne kombinácie. Simona zvolila šaty s ornamentom v odtieni baby blue, ktoré doplnila červeným rúžom na pery. Toto je ten pravý dovolenkový look! So svojou sestrou Yvonou si takto vychutnávajú letné dni.

Biela čipka je nutnosť

Jedny biele čipkované. Také by mala mať každá žena vo svojom letnom šatníku. O tom, že na pohľad romantické šaty vyzerajú skvelo s teniskami, vás presvedčí tento styling Simony Krainovej. 

Nadčasová klasika, ktorá nevymre

Biela boho košeľa a džínsové šortky. Overená kombinácia, ktorá nikdy nevymre. Všimnite si detial, ktorý Simona zvolila do vlasov. Hodvábna šatka je doplnok, na ktorý by ste mali upriamiť pozornosť.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové premeny Simony Krainovej: Ženy s podobnými črtami tvare si môžu dopriať tieto typy účesov

 

Romantické bodky 

Návrat bodiek do módy potešil nejednu ženskú dušu. Vyzerajú výborne na typicky ženských strihoch smerujúcich do tvaru písmena A. Simona opäť volila tenisky a vytvorila originálny styling.

Mini je mini 

Minisukne sa ženy tiež musia vedieť naučiť nosiť. Príklad si tak pokojne môžu brať práve od modelky Simony Krainovej. Tento look je odrazom toho, že móda poskytuje neobmedzené možnosti kombinácií.

Boho štýl k nám nikdy nebol bližšie

Boho štýl naplno ovládol leto a získal si naše srdcia. Ešte nikdy nám nebol taký blízky ako je tomu teraz. Dlhé šaty s výšivkami sú správnou voľbou, ako si zachovať svoju prirodzenosť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus