Presunúť na hlavný obsah

Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Zahraničné celebrity

Bola herečkou a známou tvárou amerických obrazoviek. O Meghan Markle však mnohí nevedia jednu zaujímavú vec. Týmto svojím prístupom si získala srdce malej Charlotte, ale aj princa Georga.

Meghan sa už pred nástupom do kráľovskej rodiny musela vzdať všetkých svojich hereckých privilégií a sociálnych sietí, ktoré si zvykla sama spravovať. Vymazala si účet na instagrame a odkázala sa do rúk kráľovských odborníkov. Pre jej fanúšikov však bolo najväčším nešťastím vymazanie webu, na ktorom sa Meghan delila o recepty. Áno, hádate správne, už od roku 2014 sa Meghan prezentovala vo svete aj ako food blogerka.

 

Caught ‘gramming xx #thetig

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@thetigunofficial),

Prečítajte si tiež: Princ George sa po prázdninách opäť chystá do školy: Tieto zmeny čakajú člena kráľovskej rodiny

Ich typické zásnuby

Meghan je teda vášnivou kuchárkou a nenechá si ujsť žiadnu príležitosť, počas ktorej vie pripraviť vynikajúce domáce jedlo. Hovorí sa, že princ Harry ju požiadal o ruku práve nad ručne uvarenou večerou, ktorú si práve spolu vychutnávali.

 

Bon weekend! #thetig

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@thetigunofficial),

Takto pomohla Kate

Keď sa, teraz už vojvodkyňa zo Sussexu, prvýkrát nasťahovala do paláca ku Kate a Williamovi, ich malé ratolesti si získala práve domácou stravou. Princezná Charlotte a malý princ George si zamilovali jej varenie a veľmi ich zblížilo. Vedela ich potešiť zdravou maškrtou či ich obľúbeným jedlom.

Mohlo by vás zaujímať: Úžasná Tereza Maxová pred 17 rokmi a dnes: Táto žena vyzerá z roka na rok lepšie a toto je jej tajomstvo

Obľúbený koláč? Rozhodne tento!

Meghan Markle si pôvodne na svoj blog svoje jedlo presne spisovala a pripravovala si k nemu aj fotografie. Za svoj najobľúbenejší domáci koláč pokladala „Ginger Berry Crumble“- teda koláčik so zázvorom, drobným ovocím a mrveničkou na vrchu.

 

Wake and bake xx #thetig

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@thetigunofficial),

- Najčítanejšie -