Presunúť na hlavný obsah

Úžasná Tereza Maxová pred 17 rokmi a dnes: Táto žena vyzerá z roka na rok lepšie a toto je jej tajomstvo

Feminity

Hoci pred pár dňami oslávila topmodelka Tereza Maxová 47. narodeniny, nikdy nevyzerala lepšie. Viete, aké je tajomstvo krásy a šťastného života tejto očarujúcej ženy s dobrým srdcom?

Česká topmodelka Tereza Maxová patrí medzi najúspešnejšie svetové krásky. Počas svojej kariéry v módnom priemysle získala množstvo uznania. A niet sa veru čomu diviť. Porcelánová pleť, hladké rysy a tvár ako bábika ju k tomu rozhodne predurčovali. Napriek tomu, že túžila byť právničkou, uplatnila sa v oblasti krásy a treba uznať, že sa nemohla lepšie rozhodnúť. Jej profesionálna kariéra začala v roku 1989, kedy odišla do Paríža. 

Tereza vždy bola a stále je dokonalou a žiadanou modelkou. Nielen jej anjelsky vzhľad, ale aj profesionálny prístup, energia a odhodlanie je niečo, na čo nedajú ľudia v módnom biznise dopustiť.

Mohlo by vás zaujímať: Vylepšujúce módne pomôcky Kate Middleton: Vďaka tomuto sa vám nebudú vyzúvať topánky či lietať sukňa

Sympatická plavovláska spolupracovala so všetkými prvotriednymi fotografmi od Patrika Demarcheliera, Maria Testina, až po Petera Lindberga. A hoci len nedávno oslávila 47. narodeniny, stále veľmi aktívne pracuje. Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Viete ako to táto kráska robí? 

Tajomstvo Terezinho dokonalého vzhľadu je spokojnosť a láska. So svojim manželom, tureckým podnikateľom Burakom Oymenom vychovávajú deti a žijú život ako z rozprávky. 

Užívajú si spoločné chvíle a všetky momenty absolútne naplno. Práve pevné rodinné zázemie, spokojnosť sú tajomstvom jej oslnivej vizáže. Veď viete ako sa to hovorí: ”Šťastná žena = krásna žena.”

Prečítajte si tiež: Zvedavá dcéra Kim Kardashian: Na otázku, prečo je jej mama slávna, jej dala takúto (ne)predvídateľnú odpoveď

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus