Presunúť na hlavný obsah

Supermodelky 90. rokov a život ako z rozprávky: Čo je tajomstvom šťastia Terezy Maxovej či Karolíny Kurkovej?

Feminity

Nielenže vyzerajú ako bohyne, ale vyžaruje z nich spokojnosť, pozitívna energia a láska. V čom je čaro úspešných žien, ktoré boli skutočnými hviezdami nielen v 90. rokoch, ale aj dnes?

Nenechajte si ujsť: Tipy na dokonalé telo v zrelom veku podľa Cindy Crawford: Odhalili sme, prečo je táto žena stále neodolateľná

Tereza Maxová

Očarujúca Tereza sa pred dvomi rokmi vydala za svojho dlhoročného priateľa, Buraka Oyemena, s korým vychováva tri rozkošné ratolesti - dcérku Mínu, synov Aidena a Tobiasa. Napriek veľmi úspešnej kariére modelky však Tereza vie, že rodina je v živote najviac. Práve preto sa snaží každú voľnú chvíľu tráviť so svojimi najbližšími. Sú to práve spoločné chvíle, smiech, láska a radosť z každodenných maličkostí, čo robí Terezu skutočne šťastnou. A možno práve preto z nej vyžaruje pozitívna energia a dobro. 

Karolína Kurková

Dnes už dvojnásobná mama Karolína odštartovala kariéru ako 15 ročná. So svojou dokonalou postavou a krásnou tváričkou dobyla svet modelingu takmer okamžite. A hoci o pracovné ponuky nemá rozhodne núdzu ani dnes, prioritou je pre ňu rodinu. Karolína žiari šťastím. A za tým, že vyzerá naozaj dokonale a spokojne stoja práve jej nabližší. 

Petra Němcová

Nežná a krehká Petra Němcová to v živote naozaj nemala ľahké. Keď pred niekoľkými rokmi stratila tragicky snúbenca, veľa vecí pochopila. Od toho momentu sa jej absolútne zmenili priority a vie, že úspešná kariéra v živote ani náhodou nie je zárukou šťastia. Je vďačná za každý nový deň, za lásku, rodinu, priateľov, život… Miluje obyčajné veci, ktoré robia život neobyčajným. A práve v tom je čaro je osobnosti. 

Daniela Peštová

Je krásna, úspešná a veľmi žiadaná. Napriek tomu však stojí nohami pevne na zemi. Trojnásobná mama a manželka známeho speváka Paľa Haberu vie, čo je v živote najpodstanejšie. Rodina a láska. Čas so svojimi milovanými sa snaží užívať si absolútne naplno. Je si totiž veľmi dobre vedomá, že v živote sú okamihy, ktoré sa nikdy nebudú opakovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Kaia Gerber potvrdila status novodobej biznismenky: S týmto módnym návrhárom bude spolupracovať na novej kolekcii

- Najčítanejšie -