Presunúť na hlavný obsah

Štýlové malé kabelky, ktorými si osviežite jesenné dni: Jednu z nich pravdepodobne potrebujete

Móda

Tieto kúsky kabeliek majte túto jeseň vždy po ruke. Svojou veľkosťou nebudú v žiadnom prípade zaberať veľké množstvo vo vašom šatníku, práve naopak.

Ich farby dokážu zažiariť. Malé kabelky, do ktorých pohodlne odložíte iba to najpotrebnejšie, ožívajú túto sezónu vo farbách dúhy. Fantázii sa medze nekladú, to si istotne povedali aj návrhári či módne domy pri ich vymýšľaní.

Prečítajte si tiež: Príliv farieb na ženských kostýmoch: Takýmto kúskom sa nebráňte ani vy vo vašom jesennom šatníku

Hurá z detskej radosti

Takúto mini taštičku ste určite mala v zbierke keď ste bola malá. Ak nie presne tento kúsok, podobný plastový sa tam určite našiel. Zavítajte do obchodov, normálnych so ženskou konfekciou, nie do hračkárstva, a nájdite tam svoj vysnívaný farebný kúsok.

Trblietky flitrov

Ak sa neviete rozhodnúť iba pre jednu jesennú farbu, sledujte ich na flitrovej kabelke hneď niekoľko. Podľa lúčov jesenného slnka bude aj ona hádzať svoje odlesky a ukazovať svetu vašu jedinečnú povahu.

Nový spôsob nosenia

Vrchné rúčky na kabelke si od mnohých žien vyslúžili iba negatívne komentáre. Vraj nie sú praktické a nedajú sa pohodlne zavesiť na rameno. No a čo? Štýlové sú, a to vám teraz úplne stačí vedieť. Tiež si vychutnajte potenciál kúskov, ktoré zaváňajú priehľadnosťou.

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšia pokrývka hlavy sezóny: Vyskúšajte rybársky klobúk a užívajte si jeho praktickosť

Luxus v novej podobe

Čakali by ste, že kabelky od dizajnérov musia byť vždy iba nadčasové? Tak túto jeseň je opak pravdou. Do šedivých dní prinášajú tie kúsky malý náznak farebnej radosti a sviežosti, ktorá jeseni častokrát chýba.

Animal print

Zvieracie vzory síce nie sú nutne farbné, vedia však zamiešať karty vášho outfitu. Dávajú nám nádej, že aj hnedá farba vie byť iná, nová a vždy poňatá originálne. Tento rok sa nimi obklopujte bež akýchkoľvek výčitiek svedomia. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus