Najštýlovejšia pokrývka hlavy sezóny: Vyskúšajte rybársky klobúk a užívajte si jeho praktickosť

Letné mesiace pominuli a s nimi aj klasické pokrývky hlavy v podobe veľkých plstených klobúkov či šiltačiek. Na jeseň korunujte svoju hlavu rybárskym klobúkom a staňte sa nezabudnuteľnou!

Na jeseň korunujte svoju hlavu rybárskym klobúkom a staňte sa nezabudnuteľnou

Na jeseň korunujte svoju hlavu rybárskym klobúkom a staňte sa nezabudnuteľnou

Zdroj: Profimedia

Klobúk je praktickým doplnkom, ktorý je v týchto mesiacoch jednoznačne vhodné mať. Zahalíte ním svoje vlasy, keď vonku prší a ony zvlhnú, pomôže vám, ako ochrana proti dažďu a okrem praktickosti z vás spraví aj štýlovú ikonu. Tento kúsok by preto nemal vo vašom šatníku túto jeseň chýbať.

Prečítajte si tiež: Horúci trend týchto dní cyklistické šortky: Vďaka týmto stylingom si nimi zoštíhlite a predĺžite nohy

V spojení s riflovinou

Rybársky klobúk sa tento rok premenil na štýlovú ikonu, ktorá vám krásne pristane na vašej hlave. Už to nie je iba pomocník pri chytaní rýb, práve naopak. Štýlovou záležitosťou môže byť práve v nesmrteľnej riflovine.

Malá klasika

Jednoduchý kúsok v jednej farbe môžete kombinovať naozaj s čímkoľvek. Kúsok rebélie mu dodajú práve netradičné doplnky. Spojte veľké tenisky a klobúk a váš dokonalý outfit je na svete. 

Kúsok ratanu

Plsti sa nemusíte vzdať ani po lete. Dôležitá je však jeho veľkosť, takýto plstený klobúk si na jeseň vyberajte iba s krátkym šiltom, ktorý je oveľa viac praktickejší. Na hlavu vám skvelo sadne a počas babieho leta určite zažiarite.

Dlhý šilt

Odvážnejším je jednoznačne rybársky klobúk s predĺženým šiltom po celej dĺžke. Bude vám tieniť pred ešte stále žiariacim jesenným slnkom a dodá vám šmrnc a nádych zahraničného looku. Či už budete siahať po jednofarebných, alebo štýlových vyšívaných kúskoch, nezabúdajte ich kombinovať s malými kabelkami či šperkami plnými lesku.

Mohlo by vás zaujímať: Prvý prehľad tých najštýlovejších kabátov: Túto jeseň prepadnite béžovej a cíťte sa ako v bavlnke

Ani klobúk ani baretka

Malým medzníkom medzi rybárskym klobúkom, ktorý si zanechal aj svoju lesklú textúru a baretkou, je baret, ktorý si môžete nasadiť na mnoho spôsobov. Viete ho posunúť dozadu na hlavu a nechať väčšiu práve zadnú časť. 

Foto:
Profimedia, Acne Studios, Prada, Eres, Gucci, Eugenia Kim
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba