Presunúť na hlavný obsah

Osí pás modelky na obálke magazínu a v realite: Táto žena sa však rozhodla poukazovať na niečo iné, dôležitejšie

Zahraničné celebrity

Austrálska modelka Robyn Lawley sa objavila niekoľkokrát po sebe na titulke Sports Illustraded. Jej úspechy jej dodali odvahu, aby predstavila svetu svoje skutočné telo, ktoré zďaleka nie je také dokonalé, ako ho vidíte na titulkách prestížnych magazínov. V skutočnosti by ste možno majiteľkou je tela vôbec nechceli by kvôli tomuto.

Na základe úspechu čoraz otvorenejšia 

29-ročná austrálska plus size modelka magazínu Sports Illustrated a mama 3-ročnej dcérky, Robyn Lawley, bola objavená v podstate len nedávno. Preslávila sa najmä tým, že bola štyrikrát po sebe na titulke spomínaného prestížneho magazínu. V zápätí na to sa stala hostiteľkou plus size modelingovej súťaže Cosmo Curve. Na základe tohto úspechu, keď sa jej meno dostalo do povedomia verejnosti, začala byť aj otvorenejšia, aj čo sa týka ponímania krásy vlastného tela

Mohlo by vás zaujímať: Aj keď nemajú práve najštíhlejšie miery, neboja sa a sú sexi: Tento typ plaviek nosia svetové celebrity!

Dokonalé telo, ktoré by ste možno vlastniť nechceli 

Na titulkách nielen spomínaného magazínu Sports Illustrated ju môžeme vidieť aj takto. S dokonalou postavou a perfektnou pokožkou. Zdá sa byť krásna, mladá, silná a sexi. A presne tak sa naozaj aj vo svojom tele cíti. Napriek tomu, že sa naučila vo svojom tele či s týmto telom žiť, a byť spokojná a šťastná, mnohé ženy by jej ho potom, k čomu sa priznala, asi predsa le nezávideli. 

Schránka tela je jedno, ale vnútro iné

To si Robyn naplno uvedomuje. To, že uspela, ju nakoplo aj k tomu, aby bolo nielen na svojej sociálnej sieti úprimnejšia. Pre magazín MSN otvorene porozprávala o dvoch ochoreniach, s ktorými bojuje a ešte dlho bude, nakoľko patria k jej celoživotným bojom: "Život nie je vôbec dúha. V posledných mesiacoch som našla silu v ľuďoch, ktorí majú odvahu zdieľať svoje fyzické a emocionálne prebiehajúce bitky... To je zároveň dôvod, prečo chcem povedať pravdu a hovoriť otvorene o mojej chorobe, lupuse a antifosfolipidovom syndróme." 

Čítajte tiež: Krásne modelky bez  retuše a make-upu: Túto maličkosť si však na profi fotkách nechá dorobiť každá z nich

Bolestivé pre každú ženu

Lupus je ochorenie, ktorým netrpí len Robyn, ale napríklad aj taká speváčka Selena Gomez. Jednoducho povedané lupus napáda zdravé bunky v tele a ovplyvňuje kvalitu samotného života. No akoby to nestačilo, Robyn má okrem neho ešte aj ďalší pridružený zdravotný problém, ktoré je pre mnohé ženy túžiace po dieťati naozaj deprimujúci. To sa prejavuje aj opakovanými tehotenskými stratami. Hoci má teda Robyn už jedno dieťa, je pre ňu obtiažnejšie mať ďalšie. Napriek tomu sa s tým Robyn vyrovnala a svoje telo miluje také aké je, teda dokonale nedokonalé. 

Neprehliadnite: Známe tváre s retušou a bez nej: Porovnanie si sami, ako dokážu aplikácie zmeniť celkový výraz

- Najčítanejšie -