Presunúť na hlavný obsah

Normálny život kráľovnej: Okúzľujúca Letizia sa ani počas svojho vládnutia nevzdáva privilégií bežných smrtelníkov

Zahraničné celebrity

Na trón zasadla vedľa svojho manžela, kráľa Filipeho. Krásna a vždy vznešená Letizia sa však nikdy nehrala na nič viac. Pre svoje deti sa snaží byť tou najlepšou mamou a toto je vec, ktorú im dopraje každé ráno.

Španielská kráľovna nezastáva v bulvárnych plátkoch toľko miesta, ako hlava Anglicka. Mladá a pôvabná Letizia je však dokonalým vzorom pre krajinu, ktorá prešla svojimi vlastnými nepokojmi. Je matkou národa, ktorú by si mnohí mohli iba priať. 

Prečítajte si tiež: Ikonická Lady Diana a jej životný príbeh, ktorý nezačal vôbec ľahko: Toto ste o jej pôvode a rodine nevedeli

Takto však dbá na svoje deti 

Letiziine dcérky už dovŕšili 13 a 11 rokov avšak stále sú to mamine malé dcérky. Leonor a Sofia sa tešia maminej spoločnosti každé ráno. Jej záľubou, ktorej sa nevzdala ani po nástupe na trón je nosenie ich do školy. Kráľovna ich ráno zavesie tak, ako to robia aj mamy bez modrej krvi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Queen Letizia of Spain (@queenletizia),

Móda je jej mantrou

Letizia je známa svojim pozitívnym prístupom k móde. Sama však nemá veľké maniere monarchie. Rada zájde aj do bežných reťazcov, ako napríklad Zara či Mango. Španielske značky sú jej teda blízke. 

Mohlo by vás zaujímať: Osí pás modelky na obálke magazínu a v realite: Táto žena sa však rozhodla poukazovať na niečo iné, dôležitejšie

Miluje svoju kariéru 

Aj keď sa jej musela vziať, prácu novinárky nikdy neoľutovala a sama jej veľmi chýba. Letizia bola zvyknutá na neustálu zmenu a pohyb. Zvykla vysielať reportáže z vojnových oblastí a túto svoju záľubu zdieľa aj so svojim otcom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe