VIDEO: Fandíme ženám: Okúzľujúca Dara Rolins ako princezná, Soňa Müllerová príkladom, ako byť dámou

Pri predstavení dámskeho parfumu Luminata nechýbali mnohé známe tváre šoubiznisu, Tie si okrem toho nenechali ujsť energické vystúpenie popovej divy Dary Rolins.

VIDEO: Fandíme ženám: Dara Rolins ako princezná, Soňa Müllerová príkladom, ako byť dámou

VIDEO: Fandíme ženám: Dara Rolins ako princezná, Soňa Müllerová príkladom, ako byť dámou

Zdroj: Ján Zemiar, AVON

Hostí pri príchode naladil talentovaný spevák, Samuel Hošek so svojou skupinou. Hlavným prekvapením počas podujatia bola ochutnávka nového klipu Dary Rolins k piesni Sestry, kde si svoju úlohu zahral aj nový parfum Luminata. Večerným programom sprevádzal obľúbený moderátor, Roman Juraško. Energiu medzi prítomnými rozprúdila Dara spolu so svojimi tanečnicami dynamickým vstúpením. 

Prečítajte si: Krásna ako z rozprávky: Barbora Rakovská sa vydala ako dokonalá nevesta, ktorá nič nenechá na náhodu

FEMINITY TV: Nahliadnite do atmosféry tohto úžasného večera a nenechajte si ujsť vystúpenie Dary Rolins so svojou crew

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins vyzerala v tento večer ako princezná. Romantické šaty, ktoré mala na sebe v rámci uvedenia spomínaného dámskeho parfumu z nej vyčarovali jemnú éterickú bytosť. Jednoducho v ten večer bola naozaj prekrásna.

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová vie, ako nosiť čiernu. Šaty v kombinácii s masívnymi boots. Jednoduché a pritom maximálne efektné. Zuzana vie, že nadčasovosť a investícia do kvalitných modelov sa vypláca.

Tatiana Žideková

Teší náš, že influencerka Tatiana Žideková prináša niečo nové do módy a jej stylingy stoja za inšpiráciu. Táňa je známa svojím pozitívnym vzťahom k pohybu a miluje rôzne športové aktivity. To sa odráža nielen na jej postave, ale aj vnútornom šťastí, ktoré z nej srší.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová je už niekoľko rokov príkladom toho, ako sa chodí do spoločnosti. Vždy vyzerá ako dáma, a to bezkonkurenčne. Jej jednoduché stylingy oživí puncom originality, často skrytej v detailoch. 

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová prišla v ženskom duchu, typickom pre jej stylingy. Známa blondínka má ultra štíhlu postavu, vďaka čomu nepotrebuje ani vysoké topánky na to, aby pôsobila elegantne. Veľmi príjemný styling.

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová žiarila v kvetovaných šatách v nebeskej modrej. Skombinovala ich s ružovou a vytvorila dievčenský look. Zora vyzerá výborne, čo poviete?

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková zvolila šaty asymetrického županového strihu v nežnom odtieni a k tomu skombinovala zaujímavé sandáliky okolo nohy. 

Neprehliadnite: Dominika Ducová získala vďaka tejto aktivite telo snov: Najnovšie sa aktívne pripravuje na polmaratón

Karin Haydu 

Herečka Karin Haydu zvolila korzetové čierne šaty kopírujúce jej krivky. Vizáž Karin Haydu da nemení roky, táto žena vyzerá stále rovnako a rovnako sexi. 

Barbara Jagušák Heribanová

Influencerka Barbara Jagušák Heribanová zvolila kostýmový komplet s jemnými kvietkami, ku ktorým stačila biela blúzka. Babsy má svojský štýl a ide si vlastnou cestou, čím sa vždy od prítomných hostí odlíši.

Miroslava Dobiš Michálková

Módna stylistka a blogerka Miroslava Dobiš Michálková má kombinovanie farieb v krvi a jej stylingy sú toho len dôkazom. Presne vie, po čom siahnuť, aby vytvorila šmrncovný outfit na akúkoľvek príležitosť. 

Eliška Chomisteková

Influencerka Eliška Chomisteková (vľavo) je v móde vždy o krok vpred a prináša závan západného vplyvu aj k nám. Všimnite si detail v podobe transparentnej tašky, je to vychytávka posledných týždňov. Eliška je vždy dávkou inšpirácie a baví nás sledovať jej outfity. 

Dagmar Didiana Dianová

Moderátorka Dagmar Didiana Dianová prišla elegantne v čiernobielej kombinácii so zvýrazneným pásom. Didiana miluje golf a celkovo šport, v spoločnosti jej však pristane takáto ženskosť a elegancia, čo myslíte?

Daša Mamba Šarközyová

Speváčka a herečka Daša Mamba Šarközyová si tehotenstvo užíva a vidno to na nej. V bielych voľných šatách vyzerala romanticky a dievčensky zároveň. Tento jednoduchý styling bez vzorov jej veľmi svedčí a nechá vyniknúť.

Lucia Lužinská 

Herečka a speváčka Lucia Lužinská sa pridáva k dámam, ktoré mali na šatách kvietky. Tie skombinovala s neutrálnymi doplnkami a visiacimi náušnicami.

Ktorý styling vás zaujal spomedzi týchto prítomných dám?

Dara Rolins
271
Zuzana Kanisová
13
Tatiana Žideková
16
Soňa Müllerová
120
Mária Zelinová
47
Zora Czoborová
28
Karolína Chomisteková
84
Karin Haydu
24
Barbara Jagušák Heribanová
21
Miroslava Dobiš Michálková
3
Eliška Chomisteková
5
Dagmar Didiana Dianová
12
Dáša Mamba Šarközyová
7
Lucia Lužinská
37
Hlasovalo: 688

Foto:
Ján Zemiar, AVON, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba