Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Andrea Verešová ponúka recept na šťastie: Táto vlastnosť ženy je podľa nej najdôležitejšia

Feminity TV

Krásna modelka Andrea Verešová sa prednedávnom stala krstnou mamou a hlavnou tvárou kozmetiky lekárky Aleny Pallovej. Alena si pre svoj nový rad prírodných produktov nemohla vybrať lepšie. Andrea srší šťastím a vyzerá úplne božsky.

U nás, ale aj v Česku je považovaná za jednu z najkrajších žien súčasnosti. Svoje postavenie v svetovom modelingu si obhajuje každou jednou vydarenou kampaňou, ktorých teda nikdy nebolo málo. Ako sa však táto úspešná matka, manželka a modelka udržiava v najlepšej kondícii?

Prečítajte si tiež: Sprievodca krásnym Talianskom: Ivana Gáborík s manželom Mariánom si vychutnávajú romantiku na týchto miestach

Nedá dopustiť na tento typ športu

Sama Andrea je dosť aktívnou ženou. Neobsedí na jednom mieste a nové výzvy ju priam lákajú. Svoju túžbu po neustálej zmene preniesla aj na svoje deti, ktoré s radosťou športujú spolu s ňou.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s Andreou Verešovou, v ktorom priznala, ktoré procedúry by odporučila naozaj každej žene

Dôležitosť samoty

Krásna modelka však priznala, že niekedy si čas na seba musí dopriať aj na úkor množstva povinností. Relaxovanie a prehlbovanie poznania vlastného ja, je pre ňu v súčasnej uponáhľanej dobe nesmierne dôležité. Každej ženy by preto odporúčala pokoj, ktorý nájde jedine vtedy, ak je v mieri sama so sebou.

Mohlo by vás zaujímať: Letné pózy Sloveniek: Pohrajte sa so svojím telom a zdokonaľte svoje dovolenkové fotky podľa ich vzoru

Vyváženosť nielen v živote

Okrem harmónie vo vzťahoch si Andrea zakladá aj na harmónii vo svojom zdraví. Jej jedálniček obsahuje množstvo čerstvých, najlepšie lokálnych surovín, ktoré počas teplých mesiacov tvorili hlavne ryby. Samozrejme vie, že za dobrý metabolizmus ďakuje aj svojim génom. Nikdy však nezostáva nevďačná a neberie svoje telo a jeho návyky na ľahkú váhu. Ako sama hovorí, najdôležitejšie je, byť sama so sebou spokojná. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus